Image

Białe BMW M4

Kategoria: Realizacje prywatne
Marka: BMW
Model: Seria 4

Kolejna seria 4 i kolejne wyzwanie przed ekipą Prestige Garage. Tym razem w kolorze bieli alpejskiej, czyli lakierze wymagającym szczególnej uwagi i opieki. W naszym salonie autodetailingu zwracamy uwagę na kolor samochodu i indywidualnie dobieramy odpowiednie preparaty, aby końcowy efekt był jak najlepszy.

Czyszcząc to przepiękne coupé, dokonaliśmy obserwacji i doszliśmy do ciekawych wniosków:

  • Dostęp do drugiego rzędu siedzeń jest wyjątkowo łatwy – nadwozie Serii 4 posiada dwoje drzwi, jednak są one tak ogromne, że wsiadanie do tyłu przebiega w wygodny i ergonomiczny sposób. Doceniliśmy to podczas odkurzania tylnej części podłogi.
  • Kabina pasażerska jest nadzwyczaj przestronna, a we wnętrzu czuć “niemiecką precyzję” – Seria 4 to bardzo przemyślane coupé, gdzie walory praktyczne połączono z estetyką. Efekt? Zarówno kierowca jak i pasażerowie nie powinni narzekać na niewygodę, a siedząc w “czwórce” jesteśmy otaczani przez materiały z “wyższej półki” co zdecydowanie przekłada się na duży plus.
  • M-pakiet a M4 to jak niebo a ziemia – absolutnie nie wyśmiewamy fabrycznego pakietu sportowego BMW, ale po uruchomieniu silnika wiemy, że jednak to tylko efekty wizualne. Za to kultura pracy oszczędnego silnika bardzo pozytywnie zaskakuje.

Galeria zdjęć

Odpowiemy na Twoje pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub potrzebujesz porady? Zapraszamy do kontaktu!