Ochrona lakieru woskiem tapicerka
Smart repair
Smart Repair to skrót od Small Modular Area Repait Technology. To rodzaj technologii służącej do wykonywania drobnych i szybkich napraw estetycznych pojazdu. To rozwiązanie dla każdego, kto szanuje swój czas i oczekuje realnych, widocznych efektów. Działania wchodzące w skład Smart Repair realizowane są zazwyczaj w ciągu 2-3 godzin, co jest nieporównywalne w stosunku do działań podejmowanych w warsztatach samochodowych czy w ASO. Jednak nie tylko czas różni te dwie formy. W warsztatach lakierniczych zazwyczaj lakieruje się cały uszkodzony element. Technologia SMART Repair zakłada z kolei miejscowe lakierowanie. Różnicę widać również w przypadku elementów plastikowych. W klasycznych warsztatach doprowadza się do wymiany, u nas dokonuje się natomiast napraw.
Sprawdź cennik

TECHNOLOGIA SMART REPAIR – DLA KOGO?

SMART Repair to doskonałe rozwiązanie dla każdego kto dba o swój samochód. Technologia pozwala usunąć niewielkie uszkodzenia, takie jak wgniecenia spowodowane gradobiciem czy zarysowania zderzaków spowodowane kolizjami parkingowymi.

W naszej ofercie mogą Państwo ponadto skorzystać z możliwości naprawy zarysowań na elementach lakierniczych, naprawy plastikowych elementów pojazdu, renowacji i farbowania tapicerki skórzanej czy naprawy szyb samochodowych, oraz renowacji reflektorów.

Metoda SMART Repair pozwala skutecznie pozbyć się wszelkich rys i otarć na całym samochodzie. To rozwiązanie skuteczne, które nie wymaga dużej ilości czasu. Większość napraw dokonujemy na miejscu, a Państwo mogą spędzić czas w Galerii na zakupach lub w kinie czekając na swój samochód. Koszt większości działań oscyluje od 100 złotych. To stosunkowo niska ceny, jeśli porównamy ją z kosztami, wiążącymi się z wizytą w warsztacie blacharskim lub lakierniczym.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA SMART REPAIR?

Istnieją trzy czynniki przemawiające za tą metodą – dwie pierwsze to czas i koszt. Trzecim jest obecność w naszym zespole wykwalifikowanych specjalistów, którzy są pasjonatami motoryzacji i czerpią radość z możliwości uratowania samochodu np. przed koniecznością wymiany elementów. Lubimy tworzyć burzę mózgów nam danym projektem i szukać optymalnego rozwiązania. Liczy się dla nas przede wszystkim Państwa zadowolenie, które stanowi naszą najważniejszą motywację każdego dnia.

Zachęcamy do współpracy każdego, komu zależy na profesjonalnym podejściu do naprawy i czyszczenia samochodu. Możemy zapewnić Państwa, że dołożymy wszelkich starań, aby nasza praca spełniła oczekiwania i spowodowała radość na Państwa twarzy.