Image

Volvo XC90

Kategoria: Realizacje prywatne
Marka: Volvo
Model: XC90 

W Prestige Garage gościliśmy niedawno największego w gamie Volvo SUV-a, czyli XC90. Trzeba przyznać, że dopiero po wjechaniu tym autem do naszej myjni odczuliśmy jego prawdziwe gabaryty. Co najważniejsze – samochód był fabrycznie nowy.

Wykonane usługi

Naszym zadaniem było zabezpieczyć świeży lakier powłoką ceramiczną, przez co całe nadwozie zyska nie tylko trwałą ochronę, ale również świeżość i blask przez długi czas użytkowania.

Historia XC90 jest bardzo ciekawa. Pierwsza generacja tego SUV-a była produkowana aż przez 12 lat! Nie była zbyt urodziwa, ale na rynku przyjęła się wyjątkowo dobrze. Nic więc dziwnego, że produkcja trwała przez ponad dekadę. W 2014 roku świat ujrzał drugą generację XC90, która zapoczątkowała powiew świeżości w koncernie Volvo.

Szwedzki kolos został zbudowany całkowicie od nowa i trzeba przyznać, że jest to jeden z najpiękniejszych SUV-ów jakie są obecnie dostępne w sprzedaży. Wnętrze ocieka luksusem i materiałami najwyższej jakości. Również wersje silnikowe są bardzo rozsądne: począwszy od standardowej benzyny oraz diesla, mamy tutaj również do wyboru tzw. “miękką hybrydę” (mild hybrid) oraz hybrydę plug-in.

Galeria zdjęć

Odpowiemy na Twoje pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub potrzebujesz porady? Zapraszamy do kontaktu!