Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Dzień pracy w Prestige Garage

Myjnia ręczna Jaworzno – najpopularniejsza usługa detailingowa w mieście

Myjnia ręczna w Jaworznie to miejsce dla Ciebie i Twojego samochodu. Sprawdź zaufane miejsce w które możesz oddać samochód na kompleksowe mycie ręczne i sprzątanie samochodu. Mycie ręczne samochodu wydaje się najbardziej trywialną sprawą ale naprawdę można to zrobić źle, a co gorsza, można uszkodzić lakier na swoim samochodzie. Jak tego uniknąć? Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości w tym artykule.

Jak się ustrzec błędów korzystając z myjni ręcznej w Jaworznie?

Na co powinniśmy zwrócić uwagę podczas wyboru myjni ręcznej w Jaworznie? Gdzie jest najlepsza myjnia ręczna w Jaworznie? Dlaczego akurat ta konkretna myjnia samochodowa jest tą najlepszą? Postaramy się rozwiać wątpliwości co do wyboru myjni ręcznej w Jaworznie. Myjnia samochodowa czyli firma do której oddajemy nasz brudny samochód na umycie samochodu z zewnątrz i posprzątanie samochodu wewnątrz. Na myjni ręcznej wykonywane są także takie usługi jak pranie tapicerki samochodowej, polerowanie lakieru, mycie podwozia, woskowanie, mycie szyb, aplikacja powłok zabezpieczających i ceramicznych, czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej, przygotowanie samochodu do sprzedaży. Wachlarz usług zależy od prestiżu myjni i pojęcia o usługach detailingowych. „Prestige Garage Salon auto detailingu i myjnia samochodowa” proponujemy wszystkie te usługi detailingowe na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach. Przed wyborem myjni ręcznej warto sprawdzić jej „jakość” w internecie czyli poszukać opinii i przejrzeć social media i główną stronę www ( jeśli posiada). Da to szeroki pogląd na wizerunek i jakość firmy.

Myjnia ręczna Jaworzno – na co zwrócić uwagę?

Podstawową sprawą na myjniach samochodowych w Jaworznie jest jakość wody i chemii użytej do mycia samochodu, a także technika mycia – jeśli nie ma mycia „na 2 wiadra” to nie ma co sobie zaprzątać tym miejscem głowy. Każda myjnia samochodowa jak i Salon Auto Detailingu powinien być „wyposażony” w wodę miękką (w Prestige Garage mamy to!) to znaczy, wodę bez substancji mineralnych które mogą osadzać się na powłoce lakierniczej. Jeśli zauważymy takie ślady na lakierze to jest to efekt twardej wody. Nie każda myjnia, nie każdy salon auto detailingu, posiada odpowiednie stacje do odstania wody, filtry na bazie soli czy urządzenia do wytwarzania procesu odwróconej osmozy. Ślady nie usunięte na czas zostają w lakierze na stałe i żeby się ich dobrze pozbyć należy tylko i wyłącznie wykonać polerowanie powłoki lakierniczej. Taką usługę można powierzyć tylko w ręce osoby która robi takie rzeczy na co dzień i będzie odpowiedzialna za ewentualne skutki.

Czym myć samochód na myjni?

Kolejnym ważnym punktem jest jaka chemia jest stosowana do mycia ręcznego samochodu. Chemia nie może mieć PH mocno zasadowego czy kwaśnego. Na większości myjni ręcznych i bezdotykowych stosowana jest chemia mocno zasadowa i/lub kwaśna która mocno degraduje powierzchnie powłoki lakierniczej. Tego typu chemia bardzo dobrze „myje” samochód ale dzieje się to kosztem powłoki lakierniczej. Powłoka lakiernicza staje się coraz słabsza i cieńsza przez cocszybciej się rysuje, staje się matowa i traci swój połysk, łatwiej powstają wżery (ptasie odchody, sól drogowa, soki z drzew). W „Prestige Garage Salon Auto Detailingu i Myjnia samochodowa” stosujemy kosmetyki samochodowe tylko najwyższej klasy i najlepszej jakości co przekłada się bezpośrednio na efekt końcowy wykonanej usługi i dodatkowe zabezpieczenie lakieru zamiast jego degradacji! Przy ręcznym myciu samochodu efekt jest sto razy lepszy od myjni bezdotykowej i na pewno sto razy bezpieczniejszy! Chemia do mycia samochodów ma u nas odczyn obojętny, a dokładne ręczne mycie i suszenie wysokiej jakości gąbkami, łapkami i ręcznikami sprawia, że lakier pozostaje czysty, suchy i bez zarysowań.

Mycie ręczne „na dwa wiadra” na myjni w Jaworznie

Metoda mycia na dwa wiadra czyli „grid guard” zapewnia bezpieczne mycie z separatorami. Żeby dobrze i bezpiecznie umyć samochód należy do dwóch wiader nalać ciepłej wody, zamontować na dnie separatory aby piasek i brud z doły nie był zaciągany do mycia. Do jednego z wiader wlewamy neutralny szampon, a do drugiego czystą ciepłą wodę. W Prestige Garage stosujemy mycie na trzy wiadra, ponieważ posiadamy specjalna chemię do mycia samochodów z powłoką ceramiczną na lakierze, felgach, szybach. Przykładanie uwagi do detali w naszym salonie auto detailingu Prestige Garage sprawia, że nikt jak my nie zadba o Twój samochód. Kochamy to co robimy i do każdej usługi i każdego samochodu podchodzimy indywidualnie i z największym pietyzmem – niezależnie czy zamówisz u nas mycie samochodu czy aplikacje powłoki ceramicznej. Sprawdź naszą myjnie ręczną w Jaworznie. Prestige Garage to najwyższej jakości myjnia samochodowa ręczna i salon auto detailingu. Reasumując: jeśli szukasz najlepszej myjni w Jaworznie to wybierz nas – Prestige Garage Salon Auto Detailingu i Myjnia Samochodowa. Sprawdź nas!

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych