Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
bony podarunkowe

Bony podarunkowe

BONY PODARUNKOWE to świetny prezent dla każdego miłośnika motoryzacji jak i osoby która nie ma czasu zadbać o swój samochód. Spraw drugiej osobie wyjątkowy, elegancki prezent!
Sprawdź cennik

Bony podarunkowe

Bony podarunkowe to bardzo ciekawy pomysł na oryginalny prezent dla pasjonata motoryzacji jak i osoby która nie ma czasu na zadbanie o swój samochód. Nie musisz obdarowywać „na siłę” voucherem. Prestige Garage w swojej ofercie posiada Bony o każdej wartości – możesz samemu wybrać wartość prezentu!  Jeśli jednak dokładnie wiesz co obdarowany chciałby dostać to możesz wybrać każdą usługę z szerokiej palety naszej oferty. Bon podarunkowy pakujemy do eleganckiej koperty dzięki czemu od razu nadaje się do wręczenia. Bony podarunkowe są u nas dostępne od ręki i gotowe do realizacji nawet w tym samym dniu.

Jeśli jednak coś pójdzie nie tak, zawsze można usługę wymienić lub dopłacić. Z nami zawsze się dogadasz.

 

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych