Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Felga i lampa czarnej mazdy

O nas

Wykwalifikowana kadra naszego salonu to ludzie z pasją – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a szeroka oferta usług sprawia, że jesteśmy gotowi na najbardziej wymagające realizacje. Każdego dnia doszkalamy się, by być najlepsi w swoim fachu. Staranny dobór kosmetyków, doświadczenie i dokładność pozwalają nam zregenerować wszystkie elementy samochodu.

Skontaktuj się

NAJWAŻNIEJSZE JEST DLA NAS ZADOWOLENIE KLIENTA

Na co dzień zajmujemy się obsługą klientów indywidualnych, ale w równym stopniu cenimy sobie współpracę z firmami. Oferujemy szeroki wachlarz usług, a nasza wykwalifikowana kadra bez problemu radzi sobie z największymi wyzwaniami.

 • Czyszczenie wnętrza pojazdów niestandardowych
 • Obsługa salonów I komisów samochodowych
 • Obsługa flot samochodowych

Tym, co wyróżnia naszą pracę, jest indywidualne, kompleksowe podejście do współpracy i wyznaczająca nowe standardy obsługa. Poradzimy sobie również z pojazdami niestandardowymi oraz wszechstronną obsługą salonów lub komisów samochodowych.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw; jesteśmy świadomi deficytu rynkowego w sektorze prezentowanych przez nas usług, dlatego stale podnosimy swoje kwalifikacje i stajemy się coraz lepsi.

OBSŁUGA FLOT

Obsługujemy floty samochodów osobowych i dostawczych z uproszczonymi metodami płatności i systemem rabatowym. Od 20 do 50 samochód miesięcznie przy jednej umowie.

Realizujemy zlecenia masowe tj. Usuwanie zanieczyszczeń z powłok lakierniczych, usuwanie naklejek i kleju z karoserii, przygotowanie samochodów do oddania poleasingowego, polerowanie całych pojazdów po zaproszeniu lakierem/farbą, pranie i czyszczenie wnętrz pojazdów zalanych i wiele więcej nietypowych zleceń na większą skalę.

PLUSY Z POBYTU W GALERII GALENA

 • Zadaszone miejsca parkingowe dla klientów,
 • Monitoring parkingu,
 • Możliwość spędzenia wolnego czasu np. oczekując na samochód,
 • Pomoc w rozruchu samochodu
Cta social media
Zapraszamy do odwiedzenia nas w mediach społecznościowych
WSPÓŁPRACUJEMY ZE ZNANYMI markami

  Social icon

  Pięknie, schludnie, czysto i szybko! Polecam! Mam duży samochód, czasami nie typowymi zabrudzeniami w środku i na zewnątrz - zawsze pomocni i zaradni.

  Agata Liszka Detailing wnętrza
  Social icon

  Chłopaki z Prestige Garage Salon Jaworzno wykonaliście kawał świetnej roboty! Po wylanej zalewie spod śledzi na fotelach i tego okropnego zapachu nie ma ani śladu. Auto czyściutkie i błyszczy się jakbym wyjechała prosto z salonu. Właściciel przemiły i sympatyczny człowiek. Dziękuje za pomoc i z całego serca będę Was polecać każdemu !!

  Aldona T. Detailing wnętrza
  Social icon

  Rewelacja! Będę każdemu polecać. Po korekcie lakieru auto to istne lustro na kołach. Nie spodziewałam się, aż takiego efektu na swoim samochodzie przy 1-etapowej korekcie lakieru. Panowie mają tak ogromną wiedzę i umiejętności, że efekt jest oszałamiający. Co więcej nie ograniczają się tylko do tego co ma być zrobione, ale dbają o całokształt efektu i dają 110% z siebie.

  Angelika Zawadzka Renowacja lakieru + SSR
  Social icon

  Profesjonalnie zajęto się moim samochodem, który miał ślady z kleju na lakierze. Usługa była wykonana szybko i bez zarzutu :) Auto wyglada jak nowe, miejsce również bardzo komfortowe - samo centrum miasta. Pozdrawiam i dziękuję :)

  Anna Karbowniczek-Adamczyk Renowacja lakieru + SSR
  Social icon

  Odwalili kawał dobrej roboty, doczyścili bardzo uwalone wnętrze i felgi. Jakby się dało dać więcej gwiazdek, to chętnie bym dał. Nie ma się do czego przyczepić, odkurzyli nawet w bagażniku pod podwójnym dnem. Jeśli na siłę miałbym się czegoś czepiać to chyba jedynie do twardej gumy turbo, którą dostałem w salonie?

  Bartłomiej Grybel Detailing wnętrza
  Social icon

  Bardzo dobry kontakt telefoniczny, już podczas rozmowy tel zostały mi przedstawione w fachowy a zarazem w prosty sposób usługi jakie oferują oraz doradzone najbardziej optymalne rozwiązanie mojego problemu. Sama usługa - nałożenie ceramiki została wykonana perfekcyjnie. Na każdym etapie realizacji usługi można liczyć na stały kontakt z obsługą co jeszcze bardziej potwierdza fakt że auto oddajemy w dobre ręce. Czy wrócę ? - na pewno!

  Maciej Wiertelorz Ochrona lakieru ceramiką
  Zadzwoń teraz Ikona telefonu
  0

  Aplikacji powłok ceramicznych

  0

  Wypolerowanych samochodów

  0

  Wypranych wnętrza samochodów

  0

  Umytych samochodów

  0

  Zregenerowanych lamp samochodowych