Image

O nas

Wykwalifikowana kadra naszego salonu to ludzie z pasją – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a szeroka oferta usług sprawia, że jesteśmy gotowi na najbardziej wymagające realizacje. Każdego dnia doszkalamy się, by być najlepsi w swoim fachu. Staranny dobór kosmetyków, doświadczenie i dokładność pozwalają nam zregenerować wszystkie elementy samochodu.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta

Na co dzień zajmujemy się obsługą klientów indywidualnych, ale w równym stopniu cenimy sobie współpracę z firmami. Oferujemy szeroki wachlarz usług, a nasza wykwalifikowana kadra bez problemu radzi sobie z największymi wyzwaniami.

  • Czyszczenie wnętrza pojazdów transportu publicznego
  • Czyszczenie wnętrza pojazdów niestandardowych
  • Obsługa salonów I komisów samochodowych
  • Obsługa flot samochodowych

Tym, co wyróżnia naszą pracę, jest indywidualne, kompleksowe podejście do współpracy i wyznaczająca nowe standardy obsługa. Poradzimy sobie również z pojazdami niestandardowymi oraz wszechstronną obsługą salonów lub komisów samochodowych.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw; jesteśmy świadomi deficytu rynkowego w sektorze prezentowanych przez nas usług, dlatego stale podnosimy swoje kwalifikacje i stajemy się coraz lepsi.

Odpowiemy na Twoje pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub potrzebujesz porady? Zapraszamy do kontaktu!