Promocje
Sprawdź nasze najnowsze promocje i ciesz się z oszczędzania zachowując najwyższą jakość!

„Promocja Jesienno-Zimowa”

Przygotuj samochód na okres jesienno-zimowy. Już dziś umów się na Woskowanie Prestige lub Mechaniczną Aplikację Wosku. Każdy z tych wariantów zawiera kompleksowe doczyszczenie i przygotowanie lakieru (dekontaminacja, deironizacja), detailing felg i wiele więcej. Aplikujemy wosk 12-miesięczny lub nakładamy mechanicznie twardy wosk który dodatkowo podbija głębie koloru, niweluje zmatowienia i drobne ryski, odświeżamy reflektory.

Z hasłem „Promocja Jesienna” 10% rabatu na Woskowanie Prestige i Mechaniczną Aplikację Wosku.

Jesienna promocja w Prestige Garage 2019 - baner

Promocje – sprawdź aktualnie obowiązujące

 

„PRESTIŻOWE ŚRODY”

W każdą środę NOWY PAKIET PRESTIGE z rabatem 10% z hasłem „prestiżowa środa”

———————————————————————————————————————————-

„Promocja Facebookowa 10% rabatu” – promocja polega na jednorazowym przyznaniu 10% rabatu na wybraną usługę z cennika. O chęci skorzystania z promocji należy poinformować przed wykonaniem usługi, podczas zdawania kluczyka do samochodu pracownikowi myjni.
Przed rozliczeniem usługi klient musi:

  • polubić stronę na portalu facebook
  • napisać opinię o wykonanej usłudze na facebooku
  • udostępnić stronę na swojej tablicy (wall-u)

———————————————————————————————————————————-

Promocja „rabat 10% za opinie na google” polega na wystawieniu przez klienta opinii o wykonanej usłudze na portalu Google. Link do formularza przyjdzie w drugim sms po skończonej usłudze. Rabat zostanie naliczony przy kolejnej zamawianej usłudze.

———————————————————————————————————————————-

Promocja „#umyjautozsoli” – umów się na NOWY PAKIET PRESTIGE, Woskowanie lub Woskowanie Prestige i skorzystaj z bezpłatnego mycia podwozia i nadkoli ciepła wodą pod wysokim ciśnieniem.

———————————————————————————————————————————-

Promocja „Przygotuj samochód do sprzedaży” – wybierz jedną z 3 opcji przygotowania samochodu do sprzedaży i ciesz się wyższą wartością samochodu, świeżym wyglądem i łatwiejszą możliwością  sprzedaży samochodu.

 

Promocje nie łączą się. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.