Promocje

Promocje – sprawdź aktualnie obowiązujące

Promocje:

„Promocja Facebookowa 10% rabatu” – promocja polega na jednorazowym przyznaniu 10% rabatu na wybraną usługę z cennika. O chęci skorzystania z promocji należy poinformować przed wykonaniem usługi, podczas zdawania kluczyka do samochodu pracownikowi myjni.
Przed rozliczeniem usługi klient musi:

  • polubić stronę na portalu facebook
  • napisać opinię o wykonanej usłudze na facebooku
  • udostępnić stronę na swojej tablicy (wall-u)

Promocja „rabat 10% za opinie na google” polega na wystawieniu przez klienta opinii o wykonanej usłudze na portalu Google. Link do formularza przyjdzie w drugim sms po skończonej usłudze. Rabat zostanie naliczony przy kolejnej zamawianej usłudze.

Promocja „#umyjautozsoli” – umów się na Pakiet Wosk+, Woskowanie lub Woskowanie Premium i skorzystaj z bezpłatnego mycia podwozia i nadkoli ciepła wodą pod wysokim ciśnieniem.

Promocja „Przygotuj samochód do sprzedaży” – wybierz jedną z 3 opcji przygotowania samochodu do sprzedaży i ciesz się wyższą wartością samochodu, świeżym wyglądem i łatwiejszą możliwością  sprzedaży samochodu.

Promocja Wiosenna – przygotuj lakier w samochodzie na nadchodzący sezon. Detailing + polerowanie lakieru „one step” + zabezpieczenie woskiem Premium lub powłoką ceramiczną (zdj. poniżej)

Promocje nie łączą się. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.