Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
image

Sprayless scratch repair – najlepsza metoda usuwania rys

System napraw SSR (sprayless scratch repair) to innowacyjny, nowy na polskim rynku sposób na pozbycie się małych i średnich ubytków, zadrapań, rys i odprysków powstałych w wyniku aktów wandalizmu lub przypadkowego uszkodzenia lakieru (obicia lakieru na parkingach, przycierki, rysy po krzakach, zadrapania kluczem ).
Sprawdź cennik

SZYBIE NAPRAWY I IDEALNIE LŚNIĄCY LAKIER

System SSR jest opatentowanym i unikatowym odpowiednikiem lakierów samochodowych o specjalnych właściwościach. System ten rozwiązuje problem lakierowania całych elementów karoserii dzięki czemu bez szpachlowania i lakierowania możemy naprawić miejscowo uszkodzony element. SSR w znaczny sposób zrewolucjonizował czas napraw, z uwagi na miejscowe naprawy i szybkie schnięcie lakieru zaprawkowego, podstawowe uszkodzenia jesteśmy w stanie naprawić od kilku do kilkunastu minut!

Wszelkiego rodzaju zarysowania, zadraśnięcia i odpryski stają się praktycznie niewykrywalne, a koszt napraw jest kilkukrotnie niższy niż naprawy metodą tradycyjną. Dobór odpowiedniego koloru, odcieniu i tonu koloru jest bezproblemowy i w 99% pokrywa się z oryginalną strukturą i kolorem karoserii. Zaprawki mogą być metalizowane, niemetalizowane, perłowe, a każdy z nich posiada w swoim składzie lakier bezbarwny który powoduje, że naprawiane elementy nie tracą swojego połysku. SSR to idealne rozwiązanie aby zachować lakier w oryginalnej grubości, dzięki czemu nikt nie zarzuci, że samochód był „bit i malowany”, a sama naprawa będzie niezauważalna.

Technologia udoskonalana od lat

Technologia SSR została opracowana już w latach 90-tych, a kilka lat później został opatentowany przez Chuck’a White’a. Ponad 16 lat zajęło mu udoskonalanie całego systemu, a dzięki temu, że zajmował się renowacją karoserii samochodowej, mógł bez problemu eksperymentować z technologią lakierów zaprawkowych. Po wypuszczeniu na rynek gotowego produktu, wiele milionów użytkowników samochodów zainteresowała się naprawą powłok lakierniczych. Pierwsze zakłady naprawcze powstały w Teksasie, później w całych Stany Zjednoczonych, a obecnie SSR dostępny jest na całym świecie. Ponad 1000 techników pracuje metodą SSR na całym świecie, a liczba ta ciągle rośnie. Coraz więcej zakładów lakierniczych wprowadza tą metodę do swoich usług, a salony detailingowe opierają na tym swoją renowację powłok lakierniczych. Sieć SSR jest najszybciej rozwijającą się siecią małych napraw lakierniczych w Europie. Od niedawna SSR jest dostępne także w Polsce, a my jesteśmy autoryzowanym punktem napraw i serwisu.

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych