Sprayless scratch repair – najlepsza metoda usuwania rys
Sprayless scratch repair – najlepsza metoda usuwania rys
System napraw SSR (sprayless scratch repair) to innowacyjny, nowy na polskim rynku sposób na pozbycie się małych i średnich ubytków, zadrapań, rys i odprysków powstałych w wyniku aktów wandalizmu lub przypadkowego uszkodzenia lakieru (obicia lakieru na parkingach, przycierki, rysy po krzakach, zadrapania kluczem ).

SZYBIE NAPRAWY I IDEALNIE LŚNIĄCY LAKIER

System SSR jest opatentowanym i unikatowym odpowiednikiem lakierów samochodowych o specjalnych właściwościach. System ten rozwiązuje problem lakierowania całych elementów karoserii dzięki czemu bez szpachlowania i lakierowania możemy naprawić miejscowo uszkodzony element. SSR w znaczny sposób zrewolucjonizował czas napraw, z uwagi na miejscowe naprawy i szybkie schnięcie lakieru zaprawkowego, podstawowe uszkodzenia jesteśmy w stanie naprawić od kilku do kilkunastu minut!

Wszelkiego rodzaju zarysowania, zadraśnięcia i odpryski stają się praktycznie niewykrywalne, a koszt napraw jest kilkukrotnie niższy niż naprawy metodą tradycyjną. Dobór odpowiedniego koloru, odcieniu i tonu koloru jest bezproblemowy i w 99% pokrywa się z oryginalną strukturą i kolorem karoserii. Zaprawki mogą być metalizowane, niemetalizowane, perłowe, a każdy z nich posiada w swoim składzie lakier bezbarwny który powoduje, że naprawiane elementy nie tracą swojego połysku. SSR to idealne rozwiązanie aby zachować lakier w oryginalnej grubości, dzięki czemu nikt nie zarzuci, że samochód był „bit i malowany”, a sama naprawa będzie niezauważalna.

Technologia udoskonalana od lat

Technologia SSR została opracowana już w latach 90-tych, a kilka lat później został opatentowany przez Chuck’a White’a. Ponad 16 lat zajęło mu udoskonalanie całego systemu, a dzięki temu, że zajmował się renowacją karoserii samochodowej, mógł bez problemu eksperymentować z technologią lakierów zaprawkowych. Po wypuszczeniu na rynek gotowego produktu, wiele milionów użytkowników samochodów zainteresowała się naprawą powłok lakierniczych. Pierwsze zakłady naprawcze powstały w Teksasie, później w całych Stany Zjednoczonych, a obecnie SSR dostępny jest na całym świecie. Ponad 1000 techników pracuje metodą SSR na całym świecie, a liczba ta ciągle rośnie. Coraz więcej zakładów lakierniczych wprowadza tą metodę do swoich usług, a salony detailingowe opierają na tym swoją renowację powłok lakierniczych. Sieć SSR jest najszybciej rozwijającą się siecią małych napraw lakierniczych w Europie. Od niedawna SSR jest dostępne także w Polsce, a my jesteśmy autoryzowanym punktem napraw i serwisu.