Renowacja lakieru
Renowacja lakieru, to rozwiązanie dla samochodów, których powłoka lakiernicza straciła swój pierwotny blask, uległa zarysowaniom, zmatowieniu, a na jej powierzchni widoczne są hologramy czy też swirle. Tego typu uszkodzenia są zwykle efektem korzystania z myjni automatycznych lub nieodpowiedniego doboru środków czyszczących. Na szczęście mamy sposoby, dzięki którym całkowita renowacja lakieru staje się możliwa bez konieczności wizyty u lakiernika, a efekty bywają wręcz spektakularne.

Polerowanie lakieru polega na usunięciu niedoskonałości w procesie precyzyjnego polerowania powłoki lakierniczej który dzieli się na kilka etapów. Często do osiągnięcia doskonałego efektu odnowienia lakieru i pogłębienia jego koloru w pełni wystarcza I-etapowe polerowanie tzw. „one step”. Natomiast w przypadku poważniejszych defektów, konieczna jest korekta 2-3 etapowa. Stan lakieru ustalamy podczas spotkania z klientem i wraz z nim ustalamy odpowiednią strategię działania. W przypadku niewielkich uszkodzeń wykonujemy również zaprawki lakiernicze, czyli drobne korekty, polegające na czyszczeniu i uzupełnieniu lakierem uszkodzenia. Warto podkreślić, że nasza usługa renowacji lakieru jest procesem całkowicie bezpiecznym, trwałym i nie powoduje utraty gwarancji, co jest niezwykle istotnie w przypadku nowych samochodów.

Usunięcie zarysowań, zmatowienia lakieru, ślady po owadach i „waterspotach”, obcierki parkingowe, wydobycie głębi i połysku lakieru, ślady po naklejkach – to wszystko jest wskazaniem do polerowania lakieru lub wykonania jej  korekty.

Jeśli nie jesteś pewny czy dla Twojego samochodu odpowiedni będzie „one step” czy jednak korekta 2-etapowa, przyjedź do nas na darmową wycenę. Chętnie spojrzymy na lakier fachowym okiem i doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Umów się na wizytę.