Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials

DETAILING WNĘTRZA

Usługa DETAILING WNĘTRZA ma na celu przywrócenie efektu „nowości”. Polega przede wszystkim na bardzo dokładnym odkurzeniu całego pojazdu wraz z bagażnikiem. Przy użyciu takich narzędzie pracy jakimi są pędzelki, dedykowane zestawy końcówek czyszczących oraz profesjonale kosmetyki samochodowe dążymy od wyczyszczenia każdego zakamarka wnętrza samochodu. DETAILING WNĘTRZA jest to proces daleki od zwykłego czyszczenia pojazdu wewnątrz. Dążymy do tego, aby klient po ponownym wejściu do swojego samochodu poczuł się tak jak w dniu, w którym go odebrał z salonu. Dzięki wielu procesom detailingowym, wnętrze twojego pojazdu może wyglądać jak w dniu opuszczenia fabryki, niezależnie od jego wieku. Niezależnie czy posiadasz tapicerkę skórzaną czy materiałową będziemy w stanie zrobić z nią zrobić wszystko to by wyglądała znów jak nowa. Demontaż foteli, podłóg nie jest dla nas problemem. Przyjedź na oględziny, dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić i umów jeden z pakietów ELEGANCKIEGO WNĘTRZA.
SPRAWDŹ: ELEGANCKIE WNĘTRZE
Social icon

Odwalili kawał dobrej roboty, doczyścili bardzo uwalone wnętrze i felgi. Jakby się dało dać więcej gwiazdek, to chętnie bym dał. Nie ma się do czego przyczepić, odkurzyli nawet w bagażniku pod podwójnym dnem. Jeśli na siłę miałbym się czegoś czepiać to chyba jedynie do twardej gumy turbo, którą dostałem w salonie?

Bartłomiej Grybel Detailing wnętrza
Social icon

Korzystam regularnie z usług salonu (głównie auta służbowe). Bardzo cenie sobie szybko i dobrze wykonane tutaj usługi. Samochód zawsze wygląda i pachnie doskonale. Kiedyś sprzedawałam 10letnie auto, po skorzystaniu z kompleksowego sprzątania i mycia - auto wyglądało jak nowe! Absolutnie polecam!

KATKA KNAP Detailing wnętrza
Social icon

Dać 5 gwiazdek to mało. Podstawiłem chłopakom auto- generalnie zmęczony lakier, poprzedni właściciel woził psa- auto podniszczone i na pewno zaniedbane. Chłopaki w jeden dzień zrobili więcej niż magicy w bajkach- auto wygląda rewelacyjnie, 0 włosów po psie, fotele odświeżone- generalnie jestem więcej niż zachwycony- polecam gorąco!!!;)

Przemysław Nieużyła Detailing wnętrza
Social icon

Chłopaki z Prestige Garage Salon Jaworzno wykonaliście kawał świetnej roboty! Po wylanej zalewie spod śledzi na fotelach i tego okropnego zapachu nie ma ani śladu. Auto czyściutkie i błyszczy się jakbym wyjechała prosto z salonu. Właściciel przemiły i sympatyczny człowiek. Dziękuje za pomoc i z całego serca będę Was polecać każdemu !!

Aldona T. Detailing wnętrza
Social icon

Pięknie, schludnie, czysto i szybko! Polecam! Mam duży samochód, czasami nie typowymi zabrudzeniami w środku i na zewnątrz - zawsze pomocni i zaradni.

Agata Liszka Detailing wnętrza
Social icon

Mój samochód potrzebował profesjonalnej pomocy i otrzymał ją w Prestige Garage - wnętrze porządnie wyczyszczone odzyskało dawny blask, a skórzana tapicerka po impregnacji wyglada jak nowa. Polecam!

Sabina Sabina Detailing wnętrza
Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych