Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Prestige Garage mycie felg

Myjnia Sosnowiec

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru myjni samochodowej w Sosnowcu? Gdzie jest najlepsza myjnia ręczna w Sosnowcu? Dlaczego akurat ta myjnia jest najlepsza? Za moment rozwiejemy wątpliwości co do wyboru myjni w Sosnowcu. Myjnia samochodowa czyli miejsce gdzie oddajemy nasz brudny samochód na umycie samochodu z zewnątrz i sprzątanie samochodu wewnątrz.

Jak się ustrzec błędów korzystając z myjni samochodowej w Sosnowcu?

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru myjni samochodowej w Sosnowcu? Gdzie jest najlepsza myjnia ręczna w Sosnowcu? Dlaczego akurat ta myjnia jest najlepsza? Za moment rozwiejemy wątpliwości co do wyboru myjni w Sosnowcu. Myjnia samochodowa czyli miejsce gdzie oddajemy nasz brudny samochód na umycie samochodu z zewnątrz i sprzątanie samochodu wewnątrz. Na myjni wykonywane są także takie usługi jak pranie tapicerki samochodowej, polerowanie lakieru, mycie podwozia, woskowanie, mycie szyb, aplikacja powłok zabezpieczających i ceramicznych, czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej, przygotowanie samochodu do sprzedaży. Wachlarz usług zależy od prestiżu myjni i pojęcia o detailingu samochodowym. W „Prestige Garage Salon auto detailingu i myjnia samochodowa” proponujemy wszystkie usługi detailingowe na najwyższym poziomie, takie jak: polerowanie lakieru, korekta lakieru, wieloetapowa korekta lakieru, aplikacja powłok zabezpieczających, ceramicznych, tytanowych i wiele więcej.

Myjnia Sosnowiec – na co zwrócić uwagę?

Podstawową sprawą na myjniach samochodowych w Sosnowcu jest to jaką wodą są spłukiwane, jaka chemia jest używana do mycia samochodu i czy na myjni jest wdrożona procedura mycia „na dwa wiadra”. Każda myjnia samochodowa jak i Salon Auto Detailingu, Car Spa, Studio kosmetyki samochodowej czy w innych tego typu miejscach powinna być woda miękka (w Prestige Garage mamy to!) to znaczy, woda bez substancji mineralnych które mogą osadzać się na powłoce lakierniczej. Jeśli zauważymy takie ślady na powłoce lakierniczej to jest to efekt twardej wody. Nie każda myjnia, nie każdy salon auto detailingu, car spa itd. posiada odpowiednie stacje do odstania wody, filtry na bazie soli czy urządzenia do wytwarzania procesu odwróconej osmozy. Jeśli nie ma tych zabezpieczeń a firma wie „co robi” poradzi sobie z zaciekami za pomocą odpowiedniej chemii i kosmetyków takich jak: quick detailer, water spot remover, odświeżenie lakieru za pomocą jednoetapowego polerowania lakieru. Jeśli ufamy firmie bo zna się na swojej robocie – pozwólmy im się wykazać.

Czym myć samochód na myjni?

Kolejnym ważnym punktem jest jaką chemie stosuje się do mycia ręcznego samochodu. Chemia nie powinna mieć PH mocno zasadowego czy kwaśnego. Niestety na wielu myjniach ręcznych i bezdotykowych stosowana jest chemia mocno zasadowa/ kwaśna która mocno degraduje powierzchnie powłoki lakierniczej. Tego typu chemia bardzo dobrze „myje” samochód ale dzieje się to kosztem powłoki lakierniczej. Powłoka ta staje się coraz słabsza i cieńsza dzięki czemu szybciej się rysuje, staje się matowa i traci swój połysk, łatwiej powstają wżery (przez ptasie kupy, sól drogowa, soki z drzew). Dla osób którym nie zależy na stanie lakieru takie myjnie są dla nich strzałem w dziesiątkę, jednak dla osób ceniących sobie wysoką jakość mycia i myjni to zdecydowanie odradzamy. W „Prestige Garage Salon Auto Detailingu i Myjnia samochodowa” stosujemy kosmetyki samochodowe najwyższej klasy i najlepszej jakości co przekłada się bezpośrednio na efekt końcowy wykonanej usługi i dodatkowe zabezpieczenie lakieru zamiast jego degradacji! Przy ręcznym myciu samochodu efekt jest sto razy lepszy od myjni bezdotykowej i sto razy bezpieczniejszy ponieważ chemia do mycia samochodów ma u nas odczyn obojętny, a dokładne ręczne mycie wysokiej jakości gąbkami i łapkami sprawia, że lakier pozostaje czysty i bez zarysowań. Nie mówimy to oczywiście o gąbkach takich jak do mycia naczyń czy do kąpieli. Gąbka do mycia samochodu musi być specjalna tylko i wyłącznie do tego – duża, miękka z wewnętrznymi otworami aby brud z lakieru mógł się schować w środku niej, a przy płukaniu cały nagromadzony z wyjdzie z wodą do wiadra. Podobna sprawa jest z łapkami do mycia karoserii. Łapki najlepiej z włosia z merynosa lub inne bardzo delikatne – najlepiej sprawdzają się przy myciu samochodu metodą na dwa wiadra.

Mycie na dwa wiadra na myjni w Sosnowcu

Metoda na dwa wiadra czyli „grid guard” bezpieczne mycie z separatorami. Żeby dobrze i bezpiecznie umyć samochód należy do dwóch wiader nalać ciepłej wody, wsadzić na dno separatory aby piasek i brud z doły nie był zaciągany do mycia auta, i do jednego wlewamy odpowiedni szampon. Najskuteczniejsza metoda mycia. W Prestige Garage stosujemy mycie na trzy wiadra, ponieważ posiadamy specjalna chemię do mycia samochodów z powłoką ceramiczną. Przykładanie uwagi do detali w naszym salonie auto detailingu Prestige Garage sprawia, że nikt tak jak my nie zadba o Twój samochód. Kochamy to co robimy i do każdej usługi i każdego samochodu podchodzimy indywidualnie i z największym pietyzmem – niezależnie czy zamówisz u nas mycie samochodu czy aplikacje powłoki ceramicznej. Sprawdź naszą myjnie ręczną w Jaworznie. Prestige Garage to najwyższej jakości myjnia samochodowa ręczna i salon auto detailingu. Reasumując: jeśli szukasz najlepszej myjni w Sosnowcu to wybierz nas – Prestige Garage Salon Auto Detailingu i Myjnia Samochodowa w Jaworznie!

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych