Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Detailing wnętrza prestige garage

Pranie tapicerki samochodowej Mysłowice

Niewiele trzeba, żeby w krótkim czasie doprowadzić czystą tapicerkę samochodu do stanu poważnego zabrudzenia, prawda?

Pranie tapicerki samochodowej – gdzie w Mysłowicach wypiorę tapicerkę?

Wystarczy nawet moment nieuwagi w aucie i w kilka sekund materiałowe poszycie może zmienić się nie do poznania: rozlana kawa, przewożony pupil, czy małe dzieci – to tylko kilka z wielu czynników, które potrafią całkowicie zmienić wygląd wnętrza samochodu – niestety na gorsze. Przy trudnych plamach czas odgrywa to dużą rolę, dlatego nie ma czasu na szukanie firm w Mysłowicach które się zajmują praniem tapicerki. Musisz wiedzieć gdzie najszybciej i najlepiej podjechać w Mysłowicach.

Czy w Mysłowicach pierze się tapicerkę samochodową domowymi sposobami?

W sytuacjach nagłych wypadków z udziałem tapicerki materiałowej, użytkownicy samochodów niejednokrotnie sięgają po domowe sposoby usuwania plam, co często skutkuje brakiem widocznej poprawy. Wiele sposobów jest wręcz niebezpiecznych i grozi trwałym mechanicznym lub chemicznym uszkodzeniem powierzchni, oraz zniszczeniem tkaniny. Takie zabiegi przeważnie są już nieodwracalne, dlatego nie ryzykuj i powierz swój samochód specjalistom, którzy do zadania podejdą w profesjonalny sposób. Sprawdź Prestige Garage, Salon auto detailingu w którym praniem tapicerki zajmują się na co dzień.

Pranie tapicerki, a pozbycie się roztoczy i bakterie – gdzie w Mysłowicach wykonają dezynfekcję?

Pamiętaj, że pranie tapicerki, to nie tylko dbanie o jej wygląd zewnętrzny. W głębi foteli i wykładziny samochodu zalegają groźne dla zdrowia alergeny i drobnoustroje. W materiale łatwo gromadzi się też wilgoć, co może prowadzić do rozwoju pleśni. Nawet, jeśli z zewnątrz materiał wygląda na idealnie czysty, po pewnym czasie nagromadzone drobiny zaczną dawać się we znaki w kabinie samochodu, co objawić się może pojawieniem się roztoczy, których nie da się usunąć odkurzaniem na sucho. Z tego względu pranie tapicerki polecamy nie tylko w przypadkach nagłego zabrudzenia, ale również jako profilaktyczną formę odświeżenia kabiny samochodu. Warto również pomyśleć o ozonowaniu pojazdu po praniu, aby jak najlepiej zadbać o czystość i higienę wewnątrz samochodu. W Prestige Garage usługa ozonowani i dezynfekcji wnętrza jest rekomendowana przy zleceniu prania tapicerki – często można dostać tę usługę z rabatem.

Pranie ekstrakcyjne to wielofazowy proces składający się na poszczególne etapy:

  • Odkurzanie – przed przystąpieniem do prania należy wykonać dogłębne odkurzenie samochodu na sucho. Ta czynność jest niezwykle ważna i daje o sobie znać w późniejszych fazach, gdzie niedopuszczalne jest mieszanie się wody z luźnymi resztkami, które nie zostały usunięte podczas odkurzania auta. W Prestige Garage do takich zadań podchodzimy z detailerską precyzją czyli dbamy o każdy zakamarek.
  • Pranie tapicerki – ten etap obejmuje nałożenie wysokiej jakości czynnika połączonego z wodą o odpowiedniej temperaturze, powodującego rozmiękczenie brudu i wniknięcie w głąb tkaniny. Preparat zostaje nawet kilkukrotnie naniesiony na powierzchnię za pomocą miękkiej szczotki, przez co zanieczyszczenie staje się prostsze do usunięcia, dzięki mechanicznym naruszeniu struktury materiału. W przypadku silnych zabrudzeń, używane są specjalistyczne odczynniki zalecane do stosowania wyłącznie przez doświadczonych detailerów, ze względu na swoją siłę działania i ryzyko uszkodzenia tapicerki.
  • Właściwe pranie metodą natryskową – to najważniejszy z etapów, mający wpływ na efekt końcowy prania ekstrakcyjnego. W Prestige Garage używa się odkurzaczy piorących wyłącznie od renomowanych firm. Urządzenia takie charakteryzują się generowaniem dużego ciśnienia roboczego podczas odciągania wody, dzięki temu brud zostaje całkowicie wypłukany z tkaniny. Proces powtarzany jest wielokrotnie do momentu, aż odciągana woda nie stanie się idealnie czysta. Równie ważne jest, aby chemia zastosowana do oczyszczenia tapicerki została całkowicie odprowadzona.
  • Suszenie – ostatni krok polega na osuszeniu tkaniny za pomocą ciepłego powietrza przepływającego w kabinie w obiegu zamkniętym. Taka metoda jest najmniej inwazyjna i całkowicie bezpieczna. Mokrej tkaniny pod żadnym pozorem nie wolno suszyć suszarką lub innymi metodami mającymi na celu przyspieszenie tego procesu. Grozi to zniszczeniem powierzchni tapicerki, przez zbyt szybkie odparowanie wody. Dopiero po dokładnym osuszeniu, można zauważyć efekt finalny przeprowadzonego zabiegu.

Mysłowice, najlepsze pranie tapicerki w mieście?

Czy w Mysłowicach znajdziemy firmę która profesjonalnie podjedzie do tematu prania tapicerki samochodowej i weźmie pod uwagę również czystość całej przestrzeni pasażerskiej i higienę? Na pewno łatwo nie będzie, dlatego bez wahania warto sprawdzić ofertę Prestige Garage. Można przez cały tydzień umówić się na darmowe oględziny i ustalić najbardziej odpowiednią datę wykonania usługi. Salon Auto detailingu Prestige Garage oferuje kompleksową usługę prania nawet najbardziej zanieczyszczonych tapicerek samochodowych. Każdy przypadek traktowany jest indywidualnie. Począwszy od prania pojedynczych elementów w kabinie, aż po kompleksowe pranie całego wnętrza pojazdu.

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych