Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Realizacja czarne BMW serii 4

BMW serii 4

Do naszego salonu autodetailingu w ostatnim czasie trafił samochód, który na pierwszy rzut oka wygląda groźnie i zadziornie, ale to wszystko tylko dzięki pełnemu pakietowi wizualnemu. Już wiecie o jakiej marce mowa? Tak – to BMW i słynna Seria 4 z pakietem M. Pod maską jednak… Diesel.

WYKONANE usługi

  • mycie detailingowe
  • detailing felg
  • korekta lakieru
  • aplikacja powłoki ceramicznej

W Prestige Garage często spotykamy się z autami, które tylko z wyglądu wydają się mocne, a wcale takie nie są. Oczywiście to nic złego, zwłaszcza w przypadku takiego pojazdu jak seria 4, którą z wielką chęcią poddaliśmy korekcie lakieru i zabezpieczyliśmy lakier powłoką ceramiczną.

Przypomnijmy – BMW serii 4 produkowane jest od 2013 roku. W 2017 roku model ten przeszedł zabieg odmładzający. Do wyboru klientów jest kilka wersji z silnikami benzynowymi oraz diesla, a także najciekawsza odmiana, czyli M4, pod maską posiadająca rządową „szóstkę” o mocy 431 KM.

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych