Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Ford Mustang koło

Ford Mustang – amerykańska legenda

Ten najbardziej oczekiwany w Prestige Garage klasyk amerykańskiej motoryzacji przyjechał do nas wprost z odprawy celnej. Z dużą dawką emocji przystąpiliśmy do przywrócenia mu świetności, gdyż ten piękny muscle car jest marzeniem chyba każdego miłośnika motoryzacji. Środek został pefekcyjnie odniowiony i zabezpieczony w ramach usługi detailingu wnętrza, a lakier prezentuje się lepiej niż w dniach jego nowości, dzięki jego pełnej renowacji i nałożeniu nanopowłoki Fireball Dok Do.

WYKONANE usługi

  • Renowacja lakieru i Aplikacja powłoki Fireball Dok Do
  • Gyeon preserver na elementy plastikowe wnętrza
  • Gyeon leather shield na tapicerkę skórzaną
  • Fireball talon na felgi i reflektory

Produkowany od roku 1964 samochód sportowy (segment G) jest ikoną marki i zarazem popkultury. Ford Mustang to jeden z najsłynniejszych samochodów w swojej klasie, który sprzedał się w liczbie niemal 10 milionów egzemplarzy. Zapoczątkował za Oceanem tzw. „pony cars” – nową klasę samochodów sportowych, które charakteryzowało to, że są atrakcyjne cenowo i stylistycznie, szybkie i skierowane do młodszej klienteli.

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych