Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Biały Ford Mustang V-gen klimat

Ford Mustang V-gen

Tego klasyka nie musimy przedstawiać nikomu. Nawet laik motoryzacyjny bez trudu rozpozna ten model. W Prestige Garage nie mogło go zabraknąć, a detailing tego samochodu był dla nas ciekawym doświadczeniem.

WYKONANE usługi

  • mycie detailingowe
  • detailing felg
  • aplikacja wosku Premium
  • dekontaminacja lakieru

Nie bez powodu piątą generację Mustanga nazwaliśmy klasykiem. Każdy Mustang staje się klasykiem w momencie opuszczenia fabryki i tworzy część pięknej historii marki. Począwszy od 1964 roku pojazdy te zyskały uznanie klientów i do dzisiaj cieszą się sławą i zaskakują zarówno osiągami jak i niską ceną.

Piąta generacja widoczna na fotografii produkowana była od 2004 do 2014 roku. Samochód był zdecydowanym przełomem po niezbyt udanej 4, a to ze względu na jego stylistykę nawiązującą do legendarnej pierwszej generacji. W 2010 roku V gen. Przeszedł lifting. Jego efekty możecie podziwiać na zdjęciach. Silników było kilka: pojemność od 3.7 aż do 5.8 l. Moc: od 205 do imponujących 540 KM w silniku 5.4 turbo.

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych