Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Trabant prawy bok

Trabant – zemsta Honekera w nowej odsłonie

Dla jednych obiekt drwin i śmiechu, dla innych obiekt westchnień i pięknych historii z nim związanych. Trabant 601 w Prestige Garage wyróżniał się na tyle, że postanowiliśmy o nim napisać. Wielką przyjemnością dla nas – miłośników motoryzacji – było widzieć ten samochód w naszym salonie autodetailingu.

WYKONANE usługi

  • mycie detailingowe
  • detailing felg
  • aplikacja wosku Premium
  • dekontaminacja lakieru

Trabant 601 to NRD-owski odpowiednik polskiego Fiata 126p. Cel był prosty – niewielki samochód dostępny dla mas. I tak się stało. Podczas gdy zachodnia część Niemiec poruszała się wygodnymi i drogimi autami, na wschód od muru berlińskiego ludzie w znacznej większości mogli pozwolić sobie jedynie na tak budżetowy samochód jakim był właśnie Trabant.

Pod nadwoziem z duroplastu krył się malutki dwusuwowy silnik o mocy najpierw 23, a następnie 26 KM. Całość sprzężono z 4 biegową manualną skrzynią biegów. Brzmi niezbyt ekscytująco, ale nie o osiągi tutaj chodziło. Uwierzcie, że już sam widok tego samochodu budzi przyjemne skojarzenia.

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych