Strefa SPA

Od momentu powstania Prestige Garage, naszą misją było kompleksowe działania w obrębie samochodów nowych i używanych. Za cel dawno temu postawiliśmy sobie możliwość renowacji i zmiany wyglądu zewnętrznego każdego samochodu. W toku wieloletnich działań, realizacji, szkoleń i zdobywania wiedzy udało nam się stworzyć tzw. spa samochodowe, z którego każdy pojazd wyjeżdża odmieniony.

Wizja stworzenia spa samochodowego zrodziła się w głowie prawdziwych pasjonatów motoryzacji. Stworzyliśmy Prestige Garage ze względu na zamiłowanie do błyszczącego lakieru i miękkiej, komfortowej skóry wewnątrz. Zaczynaliśmy we własnych garażach, szlifując swoje umiejętności w godzinach wieczornych i uzyskując pożądane efekty dla swoich samochodów. Dzięki temu zyskaliśmy niezbędną wiedzę i stworzyliśmy własne, sprawdzone protokoły realizacji.

SPA SAMOCHODOWE – NASZA OFERTA

W toku wieloletniej działalności stworzyliśmy kompleksową ofertę, z której można wybierać:

  • Polerowanie lakieru – wieloetapowy proces polerowania, do której wykorzystujemy wysokiej jakości pady i pasty polerskie, dobierane do danego typu lakieru. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie najlepsze komponenty, pozwalające na szybką i dokładną renowację lakieru. Przekazujemy także wskazówki dotyczące późniejszego dbania o lakier.
  • Pielęgnacja wnętrza – detailing wnętrza to szereg drobnych czynności, które pozwolą uzyskać nowy wygląd wnętrza. W skład procesu pielęgnacji wnętrza wchodzi między innymi odkurzanie, pranie tapicerki, podsufitki, podłogi, boczków czy czyszczenie i konserwacja elementów skórzanych, oraz zabezpieczanie dressingami elementów plastikowych.
  • Woskowanie lakieru – woskowanie należy do podstawowych procesów zabezpieczania lakieru. Pozwala skutecznie zabezpieczyć przed zewnętrznymi czynnikami, zmniejszyć ilość zabrudzeń i realnie poprawić wygląd.
  • Ozonowanie wnętrza i/lub klimatyzacji – kompleksowa dezynfekcja, bez użycia środków chemicznych. Usuwanie nieprzyjemnych zapachów i odgrzybianie wnętrza oraz klimatyzacji.
  • Smart Repair – to metoda pozwalająca na dokonanie szybkich i efektywnych napraw, które umożliwiają usunięcie drobnych uszkodzeń, powstałych w trakcie eksploatacji pojazdu.

W naszym spa samochodowym mogą Państwo wybierać spośród wielu dostępnych pakietów usług lub zdecydować się na pojedynczą realizacje. Nasza oferta dostosowana jest zarówno do osób, którym zależy szczególnie na renowacji wnętrza, jak i do osób, które koncentrują się na zewnętrznych aspektów. Oczywiście można połączyć oba te elementy – posiadamy pakiety w różnych konfiguracjach. Jesteśmy ponadto otwarci na Państwa sugestie i udostępniamy możliwość podmiany poszczególnych usług, w celu indywidualnego dostosowania do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu z naszym spa samochodowym – za pośrednictwem telefonu lub formularza kontaktowego. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.