Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
image

Strefa SPA

Od momentu powstania Prestige Garage, naszą misją było kompleksowe działania w obrębie samochodów nowych i używanych. Za cel dawno temu postawiliśmy sobie możliwość renowacji i zmiany wyglądu zewnętrznego każdego samochodu. W toku wieloletnich działań, realizacji, szkoleń i zdobywania wiedzy udało nam się stworzyć tzw. spa samochodowe, z którego każdy pojazd wyjeżdża odmieniony.

Sprawdź cennik

Wizja stworzenia spa samochodowego zrodziła się w głowie prawdziwych pasjonatów motoryzacji. Stworzyliśmy Prestige Garage ze względu na zamiłowanie do błyszczącego lakieru i miękkiej, komfortowej skóry wewnątrz. Zaczynaliśmy we własnych garażach, szlifując swoje umiejętności w godzinach wieczornych i uzyskując pożądane efekty dla swoich samochodów. Dzięki temu zyskaliśmy niezbędną wiedzę i stworzyliśmy własne, sprawdzone protokoły realizacji.

SPA SAMOCHODOWE – NASZA OFERTA

W toku wieloletniej działalności stworzyliśmy kompleksową ofertę, z której można wybierać:

  • Polerowanie lakieru – wieloetapowy proces polerowania, do której wykorzystujemy wysokiej jakości pady i pasty polerskie, dobierane do danego typu lakieru. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie najlepsze komponenty, pozwalające na szybką i dokładną renowację lakieru. Przekazujemy także wskazówki dotyczące późniejszego dbania o lakier.
  • Pielęgnacja wnętrza – detailing wnętrza to szereg drobnych czynności, które pozwolą uzyskać nowy wygląd wnętrza. W skład procesu pielęgnacji wnętrza wchodzi między innymi odkurzanie, pranie tapicerki, podsufitki, podłogi, boczków czy czyszczenie i konserwacja elementów skórzanych, oraz zabezpieczanie dressingami elementów plastikowych.
  • Woskowanie lakieru – woskowanie należy do podstawowych procesów zabezpieczania lakieru. Pozwala skutecznie zabezpieczyć przed zewnętrznymi czynnikami, zmniejszyć ilość zabrudzeń i realnie poprawić wygląd.
  • Ozonowanie wnętrza i/lub klimatyzacji – kompleksowa dezynfekcja, bez użycia środków chemicznych. Usuwanie nieprzyjemnych zapachów i odgrzybianie wnętrza oraz klimatyzacji.
  • Smart Repair – to metoda pozwalająca na dokonanie szybkich i efektywnych napraw, które umożliwiają usunięcie drobnych uszkodzeń, powstałych w trakcie eksploatacji pojazdu tj, usunięcie rys z lakieru, renowację lamp, zaprawki lakiernicze.

W naszym spa samochodowym mogą Państwo wybierać spośród wielu dostępnych pakietów usług lub zdecydować się na pojedynczą realizacje. Nasza oferta dostosowana jest zarówno do osób, którym zależy szczególnie na renowacji wnętrza, jak i do osób, które koncentrują się na zewnętrznych aspektów. Oczywiście można połączyć oba te elementy – posiadamy pakiety w różnych konfiguracjach. Jesteśmy ponadto otwarci na Państwa sugestie i udostępniamy możliwość podmiany poszczególnych usług, w celu indywidualnego dostosowania do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu z naszym spa samochodowym – za pośrednictwem telefonu lub formularza kontaktowego. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

Social icon

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, a usługa wykonana z największa starannością, oddałam bardzo brudny samochód do czyszczenia wnętrza, samochód użytkowany często przez psa z dłuższym włosiem, tapicerka była w bardzo złym stanie a otrzymałam samochód jak nowy :) świetna praca i na dobrych pachnących kosmetykach. Dziękuję! :)

Monika Cieślik SPA
Social icon

Ostatnio miałem niezbyt przyjemną konfrontację z zamarzniętymi szybami od wewnątrz. Pojechałem do Prestigu na gruntowne czyszczenie tapicerki, konserwację uszczelek i podładowanie akumulatora (tak przy okazji). Dostałem jeszcze do tego parę porad á propo radzenia sobie z zamarzniętymi szybami. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z usługi. Nie dość, że pozbyłem się całej wilgoci z samochodu to jeszcze do tego pięknie pachnie (dla mnie akurat to jest ważne ?). Ogólnie polecam ich usługi.

Piotr Karkoszka SPA
Social icon

Polecam serdecznie Prestige Garage! Wysoka jakość obsługi Klienta i wykonywanych usług. Auto dokładnie wyczyszczone, z dbałością o każdy detal. Szybki, bezproblemowy kontakt, wnikliwe zbadanie potrzeb i 100%-owa odpowiedź na nie. A to wszystko w ekspresowym tempie, którego wymagała sytuacja! Nie znam miejsca, świadczącego takie usługi w okolicy. Ja byłam bardzo zadowolona, a moje Mini jeszcze bardziej - aż "oczka" mu błyszczały z zachwytu! ;) Dziękuję! :)

Katarzyna Van Da SPA
Social icon

Polecam Wszystkim tą profesjonalną Ekipę. Zgodnie z Ich nazwą można się poczuć u Nich naprawdę prestiżowo. W dodatku mają wielkie serce chętne do pomocy. Dzisiaj miałam przykre zdarzenie. Wylała mi się biała farba lateksowa w bagażniku podczas jazdy. Gdyby nie ta Waspaniała Ekipa Aniołów Prestige Garage moja tapicerka bagażnika byłaby stracona . Pomimo braku czasu uratowali wszystko. Bardzo Wam dziękuję, za okazaną szybką pomoc. Naprawdę polecam! Pozdrawiam serdecznie.

Marzena Marzena SPA
Social icon

Naprawdę warto. Za każdym razem jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi i wykonanej usługi. Bardzo miła obsługa i widać że pracują tam ludzie, którym zależy żeby klient wyszedł zadowolony. Do tego stopnia że jak zatrzymaliśmy się jeszcze na moment przed Galeną, żeby pogadać na zewnątrz przed powrotem do domu, to wyszedł Pan żeby dopytać czy na pewno wszystko w porządku i czy jesteśmy zadowoleni :D

Naco Cito SPA
Social icon

Wszystko w porządku. Samochód elegancko umyty (głównie wnętrze) tapicerka wyprana, dywaniki wyczyszczone i odkurzone. Wnetrzey wygląda jak nowe. Zewnątrz ladniey umyty, nawoskowany, felgi wyczyszczone, opony również. Aż miło popatrzeć. Kawał dobrej roboty

Marcin H. SPA
Social icon

Powiem tak to co dokonali przy bmw e38 to naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie. Została wykonana korekta lakieru oraz czyszczenie skóry wewnątrz plus lekka regeneracja fotela kierowcy. Efekt bajka

Piotr Rustanowicz SPA
Social icon

Super, po brudzie powstałym przez przewóz materiałów budowlanych w roboczych ubraniach ani śladu. Auto jak nowe, gorąco polecam pakiet eleganckie wnętrze. Efekt naprawdę zadowala

Beata SPA
Social icon

To już kolejna usługa i znowu wszystko na najwyższym poziomie, auto wygląda jakby dopiero wyjechało z salonu, polecam!

Mateusz SPA
Social icon

Prestige Garage Jaworzno jak dla mnie super zespół ludzi i bardzo profesjonalne podejście do tematu impregnacji lakieru, korzystam z usług od ponad 5 lat zawsze na wysokim poziomie, dziękuję Prestige Garage Team Jaworzno

Radosław Dubas SPA
Social icon

Polecam wszystkim którzy cenią sobie profesjonalizm i wysoką jakość usług. Korzystam z usług Prestige Garage za każdym razem kiedy jestem w Jaworznie. Nie mają sobie równych - auto wygląda jakby wyjechało prosto z salonu :)

Beata Woskowicz SPA
Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych