Wystawa zabytkowych samochodów Jaworzno
Wystawa samochodów zabytkowych z Prestige Garage

Już w najbliższą niedziele tj. 18 września odbędzie się impreza pod tytułem Wystawa samochodów zabytkowych z udziałem Prestige Garage. Wszystkich pasjonatów pragniemy zaprosić na najbliższy event, który powstaje we współpracy z Galerią Galena oraz Chrzanowskie Klasyki. W niedzielę przed wejściem głównym do galerii odbędzie się zjazd zabytkowych samochodów.

Galeria Galena ze swojej strony zapewnia konkursy z nagrodami, Chrzanowski Klasyki sporą ilość zabytków natomiast nasza ekipa z Prestige Garage organizuje pokazy renowacji lakierów.

Na chwilę obecną na pasażu przy wejściu głównym znajdują się dwie ikony motoryzacji promujące naszą imprezę. Pierwszy z nich to Cadillac Sedan de Ville z 1974 roku. Mimo nieprofesjonalnego oświetlenia można pod odpowiednim kątem porównać ilość zarysowań i zmatowień lakieru przed renowacji i po jej wykonaniu. Miejsca są oznaczone odpowiednimi naklejkami. Na reszcie karoserii dokonamy renowacji podczas naszych pokazów w niedzielę, na które zapraszamy. Drugim klasykiem jest „Duży FIAT” w pięknym pomarańczowym kolorze. Ten samochód jest chyba nam wszystkim bardzo bliski 🙂

Cała impreza zaczyna się około godziny 12:00 w niedzielę i będzie trwała do zamknięcia galerii.

Ekipa DetailKing Jaworzno – Prestige Garage liczy na Wasze liczne przybycie. Do zobaczenia w niedzielę przed Galerią Galena!!