Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Wystawa zabytkowych samochodów Jaworzno

Wystawa samochodów zabytkowych z Prestige Garage

Już w najbliższą niedziele tj. 18 września odbędzie się impreza pod tytułem Wystawa samochodów zabytkowych z udziałem Prestige Garage. Wszystkich pasjonatów pragniemy zaprosić na najbliższy event, który powstaje we współpracy z Galerią Galena oraz Chrzanowskie Klasyki. W niedzielę przed wejściem głównym do galerii odbędzie się zjazd zabytkowych samochodów.

Galeria Galena ze swojej strony zapewnia konkursy z nagrodami, Chrzanowski Klasyki sporą ilość zabytków natomiast nasza ekipa z Prestige Garage organizuje pokazy renowacji lakierów.

Na chwilę obecną na pasażu przy wejściu głównym znajdują się dwie ikony motoryzacji promujące naszą imprezę. Pierwszy z nich to Cadillac Sedan de Ville z 1974 roku. Mimo nieprofesjonalnego oświetlenia można pod odpowiednim kątem porównać ilość zarysowań i zmatowień lakieru przed renowacji i po jej wykonaniu. Miejsca są oznaczone odpowiednimi naklejkami. Na reszcie karoserii dokonamy renowacji podczas naszych pokazów w niedzielę, na które zapraszamy. Drugim klasykiem jest „Duży FIAT” w pięknym pomarańczowym kolorze. Ten samochód jest chyba nam wszystkim bardzo bliski 🙂

Cała impreza zaczyna się około godziny 12:00 w niedzielę i będzie trwała do zamknięcia galerii.

Ekipa DetailKing Jaworzno – Prestige Garage liczy na Wasze liczne przybycie. Do zobaczenia w niedzielę przed Galerią Galena!!

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych