Image

Auto detailing Chrzanów

Auto detailing należy do złożonych procesów, pozwalających uzyskać idealny stan wizualny samochodu. Podstawowym rdzeniem detailingu jest korekcja lakieru, poprzez pozbawienie samochodu brudu, rys i osadów wszelkiego typu, oraz uzyskanie bardziej wyrazistego koloru poprzez likwidację zmatowień i plam na lakierze. Następnie przeprowadzany jest proces zabezpieczania samochodu specjalnymi powłokami, który pozwoli uchronić przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Auto Detailing Chrzanów to możliwość zadbania o samochód na najwyższym poziomie!

Kompleksowa oferta detailingu skierowana jest zarówno do właścicieli samochodów nowych, jak i używanych. Możemy zabezpieczyć samochód niezwłocznie po wyjeździe z salonu. Możemy także kompleksowo odnowić samochód używany, nadając mu nowego wyglądu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Spośród wielu dostępnych zabiegów mogą Państwo wybierać jeden z nich, lub cały pakiet – w zależności od upodobań i oczekiwań.

Dlaczego warto zdecydować się na Car Detailing Chrzanów?

Kompleksowy car detailing nie należy do najtańszych przedsięwzięć. Wymaga inwestycji czasu i pieniędzy. Warto jednak na ten proces spojrzeć z perspektywy długofalowej. Jednorazowa wizyta w Prestige Garage, lub zaplanowanie serii odwiedzin sprawi, że wieloletni samochód będzie znowu wyglądał jak nowy. Odświeżenie tapicerki, plastików, kokpitu i siedzeń we wnętrzu pozwoli znowu czuć się jak w nowym samochodzie, a wszystkie działania wykonywane na zewnątrz – renowacja lakieru, polerowanie czy woskowaniu sprawią, że każdy rzut oka na samochód będzie przywoływał miłe skojarzenia, ze względu na skrupulatne wykonanie.

Czytaj więcej

Czas działania – m. in. lakierowanie,
powłoka ceramiczna Mysłowice

Rzetelnie wykonany detailing charakteryzuje się czasochłonnym procesem, wymagającym skrupulatnej realizacji w każdym miejscu. Stąd niejednokrotnie na realizacje usługi czy pakietu potrzebujemy od kilku godzin do nawet kilku dni roboczych. Zostawiasz u nas swój samochód na długo – to fakt, ale możesz mieć pewność, że zajmą się nim specjaliści i pasjonaci, dla których każda realizacja to przekazanie części pasji do motoryzacji.

Czytaj więcej

Odpowiemy na Twoje pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub potrzebujesz porady? Zapraszamy do kontaktu!