Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
BMW serii 4 detailing

Auto detailing Sosnowiec

Auto detailing Sosnowiec – to profesjonalna firma zajmująca się szeroko pojętym detailingiem pojazdów. Kadra wysoko wykwalifikowanych specjalistów, tworzących nasz zespół, do każdego auta przykłada zawsze pełnię swoich umiejętności, celem zadowolenia naszych klientów. Twój samochód daje z siebie 100 % w każdej sytuacji, dlatego Ty też daj Twojemu autu coś od Siebie i przywróć mu dawny blask!

AUTO DETAILING W SOSNOWCU –GDZIE ZNAJDZIEMY DOBRE CAR SPA?

W Auto spa Sosnowiec oferujemy rozległą gamę usług detailingowych, które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. Musi posiadać kadrę wysoko wykwalifikowanych specjalistów, tworzących zespół, którzy do każdego auta przykładać się będą zawsze pełnię swoich umiejętności, celem zadowolenia klienta. Ciężko powiedzieć aby myjnia była takim miejscem. Dla własnej pewności warto sprawdzić opinie o tym miejscu, doczytać o wachlarzu usług na ich stronie internetowej. Każdy Salon auto Detailingu w Sosnowcu musi zrzeszać wyłącznie najlepszych detailerów, stale udoskonalających swoje umiejętności poprzez godziny szkoleń. Idealnym przykładem salonu auto detailingu jest Prestige Garage. Realizacje wykonywane na samochodach klientów potwierdzają każde słowo odnośnie precyzji i jakości. Prestige Garage jest firmą otwartą na potrzeby klientów odwiedzających Studio, dlatego oprócz wykonywanych zabiegów detailingowych, fachowcy chętnie udzielą porad dotyczących pielęgnacji zarówno lakieru jak i wnętrza Twojego samochodu. Gwarancją najwyższej jakości usług są opinie klientów- bez obaw możesz powierzyć swój samochód Prestige Garage Salon Auto Detailingu.

AUTO DETAILING SOSNOWIEC – CZYM SIĘ ZAJMUJE?

Auto Detailing czy Car Spa skupia się przede wszystkim na pielęgnacji nadwozia samochodu jak również na kosmetyce wnętrza. Salon przyjmiemy każdy przypadek: od standardowego mycia karoserii, aż po głęboką renowację zniszczonego lakieru. Od profilaktycznego odkurzania, aż po kompleksową usługę prania tapicerki. Każdy przypadek jest traktowany indywidualnie, starannie należy wysłuchać potrzeb klienta, a następnie przejść do realizacji.

Usługi jakie oferuje Auto spa Sosnowiec obejmują między innymi:

  • Jedno jak i wieloetapową korektę lakieru – do polerowania lakieru używa się wysokiej jakości past polerskich i akcesoriów renomowanych firm. Zabieg taki umożliwia pozbycie się zmatowień oraz zarysowań z powłoki lakierniczej. Po wykonanym polerowaniu lakier odzyskuje swoją głębię koloru, połysk, a powierzchnia staje się gładka i nabiera lustrzanego odbicia. Jest to złożony proces obejmujący po drodze wiele innych zabiegów takich jak glinkowanie czy dekontaminację lakieru.
  • Zabezpieczanie lakieru wysokiej jakości woskiem – po gruntownym myciu nadwozia, oferowane jest i polecane nałożenie wosku, który odświeży lakier, a przy tym będzie stanowił błonę zabezpieczającą nadwozie przed czynnikami zewnętrznymi. Wosk wykazuje przy tym właściwości hydrofobowe – skutecznie odpychając wodę z nadwozia. Jednocześnie zabieg ten – mimo, że obejmuje kilka złożonych etapów – jest bardzo przystępny cenowo.
  • Gruntowną usługę nałożenia zabezpieczającej powłoki ceramicznej na lakier, szyby, felgi oraz elementy wnętrza – jest to najwyższy stopień ochrony lakieru jak również felg i innych elementów zewnętrznych samochodu. Ceramika nałożona na auto, tworzy grubą warstwę ochronną, dzięki czemu nie będzie możliwe wykonanie nawet mocniejszych zadrapań lakieru. Ponadto powłoka ceramiczna gwarantuje zatrzymanie procesu starzenia się lakieru i jego matowienia. Po takim zabiegu samochód zwraca na siebie uwagę połyskiem, który jest uwydatniany przez ceramikę. Oprócz tego, lakier staje się hydrofobowy. Proces nakładania ceramiki jest bardzo złożony. Specjaliści z Auto detailing Sosnowiec muszą odpowiednio przygotować nadwozie pod ten zabieg. Powłokę ceramiczną polecamy zastosować szczególnie w przypadku nowych samochodów ze świeżym lakierem lub tuż po polerowaniu lakieru.

Jakie usługi można jeszcze znaleźć w Salonie Auto Detailingu w Sosnowcu?

  • Detailingowe mycie nadwozia – nie jest to zwykłe mycie samochodu. W salonie Auto detailingu, należy przyłożyć szczególną uwagę, aby ten proces wykonać ze szczególną uwagą. Powierz to zadanie specjalistom, a otrzymasz gwarancję, że będziesz zadowolony przy odbiorze odświeżonego i czystego auta!
  • Detailing wnętrza – bardzo ważne jest to, jak klient będzie się czuł we wnętrzu swojego samochodu. Zadbać należy o sterylne warunki podróży i czystość nawet najgłębszych zakamarków. Pozbędziemy się kurzu i brudu z wnętrza, aby zapewnić Ci komfort podróży. Oferujemy również pranie ekstrakcyjne tapicerki welurowej (w tym podłogi), celem pozbycia się zalegających w nich niebezpiecznych dla organizmu bakterii i drobnoustrojów. Tapicerka po takim procesie będzie przyjemniejsza nie tylko dla oczu. Przede wszystkim zapewni Ci wręcz hermetyczne warunki w kabinie.
  • Zabezpieczanie tapicerek skórzanych – oferowana jest ochrona delikatnej tapicerki skórzanej przed przetarciami i zadrapaniami. Potrafimy również przywrócić zniszczonej skórze świeżość i pozbyć się zalegającego na niej brudu. Poleca się również do zakonserwowanie skóry, co nada jej połysku i spowoduje przyjemną atmosferę we wnętrzu Twojego samochodu.

AUTO DETAILING SOSNOWIEC – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W PRZYSTĘPNEJ CENIE

W Auto spa Sosnowiec do pielęgnacji aut używa się tylko dedykowanych środków z najwyższej półki, a wszystkie narzędzia, którymi wykonuje się pracę, to urządzenia renomowanych marek. Mimo używania wysokiej jakości produktów, ceny na usługi nie przyprawiają o zawrót głowy. Zawsze należy znaleźć balans, który umożliwia działanie przy autach w sposób przystępny cenowo dla klienta, jednocześnie przy rezultatach przekraczających wszelkie oczekiwania. W Auto spa Sosnowiec powinno się do każdego samochodu podchodzić z takim samym zaangażowaniem. Niezależnie od tego czy jest to auto prosto z fabryki, czy kilkudziesięcioletni klasyk, każdy samochód objęty jest należytą uwagą. Doświadczenie powinno pozwalać pracować przy samochodach osobowych każdego typu, każdej marki i z każdego roku. Koniecznie odwiedź Prestige Garage Salon auto Detailingu i skorzystaj z usług, które przygotowaliśmy specjalnie dla Twojego samochodu i zapoznaj się z szeroką ofertą. Wykonujemy również usługi detailingowe specjalnie na życzenie klienta. Skontaktuj się z nami, a postaramy się pomóc i wykonać usługę wedle Twoich potrzeb.

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych