Image

Auto detailing Jaworzno

Auto detailing Jaworzno to rdzeń całego funkcjonowania Prestige Garage. Lata temu u pasjonatów samochodów – jakimi jesteśmy do dziś – zrodziła się wizja założenia kompleksowego warsztatu samochodowego, którego nadrzędnym celem była, jest i będzie fachowa kosmetyka samochodowa, pozwalająca wydobyć z każdego pojazdu wszystko co najlepsze. Nie da się bowiem ukryć, że wartość samochodu określana jest w dużej mierze poprzez odbiór wizualny. A, że sami lubimy popatrzeć na piękny i zadbane samochody… to stworzyliśmy Prestige Garage.

Auto detailing Jaworzno – zakres naszych usług

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka różnych pakietów detailingowych. Różnią się one między sobą przede wszystkim ilością etapów (jeden, dwa lub trzy) i grupą samochodów docelowo dostosowanych do pakietu. Większość z nich zawiera te same usługi, pogrupowane ze względu na konkretyzacje danych działań. Zaliczymy do nich mycie wstępne i mycie ręczne, czyszczenie kół, nadkoli i wnęk, korektę lakieru, dekontaminację lakieru i aplikacje wosku. Bardziej rozbudowane pakiety zawierają także czyszczenie wnętrza w modelu Prestige, parowe mycie silnika czy pranie tapicerki skórzanej.

Nasza oferta zawiera pakiety, takie jak:

  • Pakiet Bronze – przeznaczony do samochodów nowych, jednorocznych lub niewiele używanych.
  • Pakiet Silver – skierowany do bardziej wymagających klientów; zawiera min. pełną renowację lakieru i zabezpieczenie powłoką kwarcową Gyeon Prime.
  • Pakiet Gold – to model dla osób ceniących sobie jakość wykonania i trwałość; kompleksowa renowacja lakieru pozwoli przywrócić blask samochodowi i zabezpieczyć go na okres ok. dwóch lat

Czytaj więcej

Odpowiemy na Twoje pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub potrzebujesz porady? Zapraszamy do kontaktu!