Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Auto spa Jaworzno

Jaworzno, gdzie znajdę godny polecenia salon auto spa?

Lubisz jak Twój samochód wygląda dobrze i chciałbyś aby tak pozostało na dłuższy czas? Zapewne szukasz porządnego spa w Jaworznie, gdzie odstawisz swój samochód na polerowanie lakieru i aplikację powłoki ceramicznej. W Jaworznie spora część miłośników motoryzacji sama zgłębia tajniki detalingu i próbuje w swoim garażu otworzyć Car Spa.

Pranie tapicerki można spróbować dobrze wykonać, jednak polerowanie lakieru czy nałożenie powłoki ceramicznej w takim miejscu może dać do myślenia czy będzie to wykonane z należytą jakością i dbałością o szczegóły. Sądzisz, że auto detailing to prosta sprawa bo widziałeś tysiąc filmików na youtube? Magia internetu nie odzwierciedla tego ile wiedzy i umiejętności należy posiadać aby dobrze wykonać detailing.

Czy Jaworzno to dobre miasto na szukanie Car Spa?

Detailing jest to w dużym uproszczeniu dbanie o detale W kontekście auto detailingu mamy na myśli precyzyjne i dokładne sprzątanie, pranie wnętrza samochodu, usuwanie rys z lakieru, aplikację powłok zabezpieczających i wiele innych precyzyjnych usług. W Jaworznie Auto Spa jest bardzo popularne, świadczy o tym choćby duża ilość wyszukiwanych słów kluczowych w wyszukiwarce takich jak: polerowanie lakieru Jaworzno, car spa Jaworzno, auto detailing Jaworzno. Jaworzno ma potencjał związany z auto detailingiem i warto go wykorzystać.

Auto spa dla mieszkańców Jaworzna!

W Auto spa można wykonać podstawowe mycie samochodu z zewnątrz czy sprzątanie wnętrza pojazdu ale z należytą starannością i dbałością o szczegóły. Oczywiście, do takich usług nie potrzebne jest renomowane Car Spa ale czy warto dopłacić i mieć dopieszczony samochód? Łatwo znaleźć ogłoszenie gdzie za pół ceny w przydomowym garażu ktoś wykona „pranie tapicerki, mycie samochodu, odkurzanie”- będzie tanio to na pewno, czy dobrze? Już ciężko stwierdzić. W Prestige Garage można zadzwonić i umówić się na konkretny dzień i godzinę, a w między czasie można wyskoczyć na zakupy, pozałatwiać pilne sprawy na mieście lub popracować w poczekalni na laptopie. A to dlatego, że Prestige garage mieści w się w największym centrum handlowym w mieście. Warto oddać samochód w miejsce w które pracownicy mają pojęcie o detailingu, a świadczą o tym liczne pozytywne opinie na internecie. Nie jesteś przekonany? Sprawdź Prestige Garage w internecie!

Usługi jakie można znaleźć w ofercie auto spa Jaworzno:

  • Polerowanie i korekta lakieru – jedno lub wieloetapowe polerowanie mechaniczne lakieru za pomocą maszyny polerskiej rotacyjnej lub dual-action. Przy tej usłudze bardzo ważne jest dobranie odpowiedniej gradacji past i padów polerskich. Przed wykonaniem polerowania należy wykonać szereg elementów które przygotują odpowiednio powierzchnię lakieru, jest to m.in glinkowanie, dekontamicnację i deironizację.
  • Wosk klasy Premium po polerowaniu lakieru jak i codzienne zabezpieczenie powierzchni lakieru – po gruntownym myciu nadwozia, polecane i oferowane jest nałożenie wosku, który odświeży lakier, a przy tym będzie stanowił ochronę nadwozie przed warunkami atmosferycznymi. Wosk wykazuje przy tym wysokie właściwości hydrofobowe czyli skutecznie odpycha wodę i zanieczyszczenia. Jednocześnie zabieg ten – mimo, że obejmuje kilka złożonych etapów – jest bardzo przystępny cenowo, polecany na nowe i starsze samochody.
  • Aplikacja powłoki ceramicznej na powierzchnię lakieru, felg, szyb, wnętrza – jest to najwyższy i najmocniejszy środek ochronny. Powłoka ceramiczna zaaplikowana na samochód, tworzy klarowną warstwę ochronną, dzięki czemu nie będzie możliwe wykonanie nawet mocniejszych zadrapań lakieru, a dodatkowo nabierze nieprzeniknionej szklistości. Ponadto powłoka ceramiczna gwarantuje zatrzymanie procesu starzenia się lakieru i jego matowienia – zachowa Twój samochód w najlepszej formie przez długie lata. Po takim zabiegu samochód zwraca na siebie uwagę połyskiem, który jest uwydatniany przez powłokę ceramiczną. Do tego powłoka taka jest mocno hydrofobowa. Proces nakładania ceramiki jest bardzo złożony. Specjaliści z Auto spa Jaworzno muszą odpowiednio przygotować nadwozie pod ten zabieg. Powłokę ceramiczną polecamy zastosować szczególnie w przypadku nowych samochodów lub tuż po polerowaniu i korekcie lakieru.

Co oferuje auto spa Jaworzno?

  • Detailingowe mycie nadwozia – mycie karoserii z uwzględnieniem przyłożenia się do detali i z użyciem profesjonalnych kosmetyków. Powierz to zadanie specjalistom z Prestige Garage , a otrzymasz gwarancję, że będziesz zadowolony przy odbiorze nieskazitelnie czystego samochodu!
  • Detailing wnętrza – bardzo ważne jest to, jak klient czuje się we wnętrzu swojego samochodu. Pozbędziemy się kurzu i brudu z wnętrza, aby zapewnić Ci komfort podróży. Zadbać należy o sterylne warunki podróży i czystość nawet w najgłębszych zakamarkach.
  • Zabezpieczanie tapicerki skórzanej– oferowana jest ochrona delikatnej tapicerki skórzanej (szczególnie jasnej) przed przetarciami, zabrudzeniem, przebarwieniami i zadrapaniami.

Auto spa Jaworzno – najlepsza jakość w przystępnej cenie

W Auto spa Jaworzno powinno się do każdego samochodu podchodzić z takim samym zaangażowaniem. Zanim wybierzesz jakiś auto detaling, sprawdź koniecznie Prestige Garage Salon auto Detailigu i Myjnia Samochodowa w Jaworznie.

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych