Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Car detailing Katowice - mercedes

Car detailing Katowice

Car detailing Katowice to szereg działań, które podejmowane są w celu uzyskania pierwotnego wyglądu samochodu, lub nowoczesnej, ekstrawaganckiej wersji charakteryzującej dużą dbałością o szczegóły i precyzją wykonania. Detailing możemy nazywać zaawansowanym procesem kompleksowego mycia, czyszczenia, renowacji, konserwacji i zabezpieczania wszystkich elementów samochodu. Całość działań składa się z kilkudziesięciu etapów, w których wykorzystywana jest cała gama akcesoriów, profesjonalnych maszyn, specjalistycznej chemii i najwyższej jakości kosmetyków. Głównym spoiwem tych wszystkich elementów są ukończone przez nas zespół szkolenia i zdobyta w ciągu wielu lat wiedza, a także poparte działaniem doświadczenie.

Car detailing Śląsk w Prestige Garage to działania wykonywane z pasji. Jesteśmy grupą osób, którzy zaczynali od pielęgnowania swoich wymarzonych samochodów w przydomowych garażach. W ten sposób zyskaliśmy wiedzę na temat sprawdzonych technik i stworzyliśmy własne know-how car detailingu Śląsk.

WIELOETAPOWY PROCES – DETAILING KATOWICE

Kompleksowy detailing składa się z wielu etapów łączących się w efekcie w jeden duży proces. W swojej ofercie posiadamy różne pakiety detailingowe, spośród których mogą Państwo wybierać model dostosowany do własnych oczekiwań. Spośrod kilku rodzajów możemy zaproponować detailing dedykowany samochodom nowym i mało wyeksploatowanym, pakiety sprzedażowe, pozwalające przygotować i podwyższyć wartość samochodu przeznaczonego do sprzedaży, oraz protokoły regenerujące dla samochodów, obecnych na rynku przez dłuższy okres czasu.

NIEZALEŻNIE OD SPRECYZOWANYCH OCZEKIWAŃ, DETAILING KATOWICE OBEJMUJE:

  • Detailing Katowice– Mycie – pierwszy i zarazem kluczowy proces w kontekście przygotowania lakieru do podjęcia prac renowacyjnych. Składa się on z kilku nieodzownych etapów, w trakcie których samochód jest kilkukrotnie myty ręcznie i spłukiwany, w celu usunięcia luźnego brudu, osadzającego się na całej karoserii samochodu. Zwieńczeniem tego etapu jest ręczne suszenie lakieru waflowym ręcznikiem i wydmuchanie za pomocą sprężonego powietrza wody osadzonej w uszczelkach i listwach. Tak przygotowany samochód może zostać skierowany do następnego etapu, jakim jest odtłuszczanie.
Car detailing Katowice
  • Detailing Katowice – Odtłuszczanie – ten etap ma przede wszystkim na celu usunięcie z asfaltu zalegającego na powłoce lakieru, oraz oczyszczenie z wszelkiego rodzaju silikonów, mogących znajdować się w porach lakieru. W rezultacie lakier jest już częściowo oczyszczony i odtłuszczony.
  • Auto Detailing Katowice – Dekontaminacja – proces ten opiera się na „glinkowaniu”, który polega na oczyszczaniu powłoki lakierniczej specjalną glinką z substancji, które nie zostały usunięte w trakcie mycia. Pozwala usunąć min. lotną rdze, ślady po owadach, soki z drzew, a także inne zanieczyszczenia drogowe, zalegające w porach lakieru. W efekcie lakier jest idealnie gładki i przygotowany do prac maszynowych.
  • Auto Detailing Katowice – Inspekcja powierzchni – to kluczowy punkt działania. Pozwala ocenić stan samochodu, dzięki zastosowaniu elektronicznych pomiarów grubości powłoki i wnikliwej analizie. Na bazie tych informacji możemy podjąć decyzje o tym, jakiej technologii użyć do zregenerowania lakieru i w jaki sposób możemy wyciągnąć z niego maksymalną głębię i połysk.
  • Auto Detailing Katowice – Renowacja – po przeprowadzeniu analizy możemy przejść do renowacji, składającej się z kilkuetapowego procesu maszynowego polerowania powłoki przy użyciu maszyny obrotowej i mimośrodowej. Na tym etapie usuwamy utlenienia lakieru, koliste rysy, ślady po ptasich odchodach, hologramy, czy hologramy.
  • Auto Detailing Katowice – Zabezpieczenie – po przeprowadzeniu czyszczenia, odtłuszczania, analizy i renowacji, ostatnim elementem działań jest zabezpieczenie całej struktury lakieru. W zależności od Państwa oczekiwań możemy zastosowań ochronę w postaci naturalnych wosków, wosków polimerowych czy nano powłok, a także najskuteczniejszej na rynku powłoki ceramicznej.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty Auto Detailing Sosnowiec. Zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonu komórkowego. Jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje z Państwa strony. Chętnie odpowiemy na pytania i zaproponujemy cały proces współpracy.

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych