Car detailing Katowice - mercedes
Car detailing Katowice

Car detailing Katowice to szereg działań, które podejmowane są w celu uzyskania pierwotnego wyglądu samochodu, lub nowoczesnej, ekstrawaganckiej wersji charakteryzującej dużą dbałością o szczegóły i precyzją wykonania. Detailing możemy nazywać zaawansowanym procesem kompleksowego mycia, czyszczenia, renowacji, konserwacji i zabezpieczania wszystkich elementów samochodu. Całość działań składa się z kilkudziesięciu etapów, w których wykorzystywana jest cała gama akcesoriów, profesjonalnych maszyn, specjalistycznej chemii i najwyższej jakości kosmetyków. Głównym spoiwem tych wszystkich elementów są ukończone przez nas zespół szkolenia i zdobyta w ciągu wielu lat wiedza, a także poparte działaniem doświadczenie.

Car detailing Śląsk w Prestige Garage to działania wykonywane z pasji. Jesteśmy grupą osób, którzy zaczynali od pielęgnowania swoich wymarzonych samochodów w przydomowych garażach. W ten sposób zyskaliśmy wiedzę na temat sprawdzonych technik i stworzyliśmy własne know-how car detailingu Śląsk.

WIELOETAPOWY PROCES – DETAILING KATOWICE

Kompleksowy detailing składa się z wielu etapów łączących się w efekcie w jeden duży proces. W swojej ofercie posiadamy różne pakiety detailingowe, spośród których mogą Państwo wybierać model dostosowany do własnych oczekiwań. Spośrod kilku rodzajów możemy zaproponować detailing dedykowany samochodom nowym i mało wyeksploatowanym, pakiety sprzedażowe, pozwalające przygotować i podwyższyć wartość samochodu przeznaczonego do sprzedaży, oraz protokoły regenerujące dla samochodów, obecnych na rynku przez dłuższy okres czasu.

NIEZALEŻNIE OD SPRECYZOWANYCH OCZEKIWAŃ, DETAILING KATOWICE OBEJMUJE:

  • Detailing Katowice– Mycie – pierwszy i zarazem kluczowy proces w kontekście przygotowania lakieru do podjęcia prac renowacyjnych. Składa się on z kilku nieodzownych etapów, w trakcie których samochód jest kilkukrotnie myty ręcznie i spłukiwany, w celu usunięcia luźnego brudu, osadzającego się na całej karoserii samochodu. Zwieńczeniem tego etapu jest ręczne suszenie lakieru waflowym ręcznikiem i wydmuchanie za pomocą sprężonego powietrza wody osadzonej w uszczelkach i listwach. Tak przygotowany samochód może zostać skierowany do następnego etapu, jakim jest odtłuszczanie.
Car detailing Katowice
  • Detailing Katowice – Odtłuszczanie – ten etap ma przede wszystkim na celu usunięcie z asfaltu zalegającego na powłoce lakieru, oraz oczyszczenie z wszelkiego rodzaju silikonów, mogących znajdować się w porach lakieru. W rezultacie lakier jest już częściowo oczyszczony i odtłuszczony.
  • Auto Detailing Katowice – Dekontaminacja – proces ten opiera się na „glinkowaniu”, który polega na oczyszczaniu powłoki lakierniczej specjalną glinką z substancji, które nie zostały usunięte w trakcie mycia. Pozwala usunąć min. lotną rdze, ślady po owadach, soki z drzew, a także inne zanieczyszczenia drogowe, zalegające w porach lakieru. W efekcie lakier jest idealnie gładki i przygotowany do prac maszynowych.
  • Auto Detailing Katowice – Inspekcja powierzchni – to kluczowy punkt działania. Pozwala ocenić stan samochodu, dzięki zastosowaniu elektronicznych pomiarów grubości powłoki i wnikliwej analizie. Na bazie tych informacji możemy podjąć decyzje o tym, jakiej technologii użyć do zregenerowania lakieru i w jaki sposób możemy wyciągnąć z niego maksymalną głębię i połysk.
  • Auto Detailing Katowice – Renowacja – po przeprowadzeniu analizy możemy przejść do renowacji, składającej się z kilkuetapowego procesu maszynowego polerowania powłoki przy użyciu maszyny obrotowej i mimośrodowej. Na tym etapie usuwamy utlenienia lakieru, koliste rysy, ślady po ptasich odchodach, hologramy, czy hologramy.
  • Auto Detailing Katowice – Zabezpieczenie – po przeprowadzeniu czyszczenia, odtłuszczania, analizy i renowacji, ostatnim elementem działań jest zabezpieczenie całej struktury lakieru. W zależności od Państwa oczekiwań możemy zastosowań ochronę w postaci naturalnych wosków, wosków polimerowych czy nano powłok, a także najskuteczniejszej na rynku powłoki ceramicznej.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty Auto Detailing Sosnowiec. Zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonu komórkowego. Jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje z Państwa strony. Chętnie odpowiemy na pytania i zaproponujemy cały proces współpracy.