Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Folia do oklejania samochodu

Folia do oklejania samochodu

Zastosowanie folii do zabezpieczenie lakieru, jako jedynego rozwiania dostępnego na rynku umożliwiającego ochronę naszych samochodów przed uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak np. odpryski po kamieniach cieszą się coraz większym zainteresowaniem w branży motoryzacyjnej. Nasi klienci chętnie wybierają tą formę modyfikacji, przede wszystkim ze względu na bardzo dużą elastyczność, przy dużej grubości. Folie samochodowe są trwałe i twarde, a po aplikacji odporne na również na zarysowania. Posiadają również właściwości samoregneracji pod wpływem ciepła.

Folia do oklejania samochodu znajduje swoje zastosowanie zarówno w przypadku samochodów nowych, jak i używanych. Pokrycie lakieru folią pozwala również na częściowe zamaskowanie niedoskonałości i zmatowienia powłoki lakierniczej. W prosty sposób przywraca efektowny wygląd samochodu. W przypadku samochodów nowych folia do oklejania samochodu wykorzystywana jest jako prewencyjna ochrona lakieru. Stosowana jest przede wszystkim w przypadku samochodów terenowych, czy dostawczych. Poprawna aplikacja folii pozwoli zabezpieczyć powłokę nawet na wiele lat – po upływie tego czasu będziemy mogli zdjąć ją i cieszyć się niemal nowym nadwoziem.

FOLIA DO OKLEJANIA SAMOCHODU – RODZAJE DZIAŁAŃ

Najczęściej stosowaną metodą foliowania w naszym zakładzie jest oklejanie karoserii specjalnie docinanymi kawałkami folii z arkusza. To metoda pozwalająca na kompleksowe pokrycie zewnętrznej części samochodu w sposób precyzyjny i dokładny. Jest to znacznie mniej pracochłonna forma działania, niż lakierowanie. W naszym garażu oklejaniem zajmują się wyłącznie przeszkoleni specjaliści, którzy bazując na wiedzy, zdobytej podczas realizacji i uzyskują rewelacyjne efekty.

Jedynym minusem klasycznego aplikowania folii jest możliwość utrudnionego zdejmowania po dłuższym czasie eksploatacji. Może się zdarzyć, że wówczas folia zacznie schodzić wraz z lakierem. Wówczas konieczne będzie zastosowanie specjalnych środków. W swojej ofercie posiadamy oczywiście kompleksowe czyszczenie i ściąganie folii – a zatem Państwo nigdy nie pozostaną z niedoskonałościami na lakierze. Oczywiście o tym decydują parametry producenta i oryginalny lakier.

ZALETY OKLEJANIA SAMOCHODU FOLIĄ

Na rynku istnieje wiele różnych form zabezpieczania lakieru samochodowego i zachowywania jego trwałości. Wiele z nich opiera się klasycznych formułach – woskowaniu auta lub stosowaniu powłok ochronnych (ceramicznych lub kwarcowych). Metody te mogą okazać się efektywne w kontekście zabezpieczania przed szkodliwymi substancjami, wchodzącymi w reakcje chemiczne. Zastosowanie kosmetyków do pielęgnacji samochodu skutecznie chroni przed matowienie lakieru i utratą koloru.

Folia do oklejania samochodu - prestige garage

Sytuacja wygląda nieco inaczej w przypadku uszkodzeń mechanicznych. Kosmetyki nie chronią bowiem przed takimi uszkodzeniami. Użytkownicy samochodów chcąc chronić swój pojazd kierują się w stronę właśnie folii ochronnych, które skutecznie chronią przed zarysowaniami i innymi zagrożeniami, czyhającymi na lakier.

W swojej ofercie posiadamy możliwość pokrycia folią bezbarwną różnych modeli .Różnią się okresami trwałość oraz właściwościami takimi jak wydobycie koloru czy efekt nabłyszczenia po samoregenrację. Folia PPF (Paint Protection Films) pełni funkcję czysto ochronną, stąd aplikowana jest przede wszystkim na zderzaki, maskę, błotniki i lusterka – czyli na części karoserii najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne. Zabieg aplikacji folii bezbarwnej stosujemy bardzo często u kierowców, którzy często podróżują autostradami – pozwala to efektywnie zabezpieczać lakier przed uderzeniami owadów i ewentualnymi odpryskami.

Oklejanie samochodu przez ekipe prestige

W JAKI SPOSÓB OKLEJAMY SAMOCHÓD?

Przechodzimy do przygotowania lakieru. Odtłuszczamy i polerujemy, stosując w tym celu odpowiednie detergenty. Jakikolwiek brud pozostawiony na lakierze spowoduje odklejanie folii i w efekcie nieefektywność całego zabiegu. Po przygotowaniu powierzchni do aplikacji przystępujemy do nakładania folii, dzieląc całą konstrukcję samochodu na mniejsze części i wydzielając odpowiednie pasy folii. Prostszym procesem jest aplikacja folii ochronnej z tzw paternów (czyli specjalnie wyciętych kawałków pod model samochodu). Częstym problemem jest brak paternów dla nowych modeli wtedy trzeba wykonać zabezpieczenie sposobami klasycznymi.

POSTAW NA JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE!

Skrupulatnie zaplanowany proces i wieloletnie doświadczenie są gwarancją dobrze wykonanej pracy. Dzięki wielu realizacjom i zdobytemu doświadczeniu możemy zaproponować Państwu sprawdzone protokoły działania, dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych