Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Prestige Garage pakiet stylowy wygląd

Myjnia Mysłowice

Myjnia samochodowa w Mysłowicach to ulubione miejsce dla pasjonatów motoryzacji jak i laików. Ważne jest aby w zaufane miejsce oddać samochód na kompleksowe mycie i sprzątanie samochodu. Mycie samochodu wydaje się najbardziej trywialną rzeczą w motoryzacji ale naprawdę można to zrobić źle, a co gorsza można zniszczyć powłokę lakierniczą w swoim ukochanym pojeździe.

Jak poprawnie korzystać z myjni w Mysłowicach?

Na co zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru myjni samochodowej w Mysłowicach? Gdzie znajduje się najlepsza myjnia samochodowa w Mysłowicach? Dlaczego ta konkretnie myjnia jest najlepsza? Postaramy się rozwiać wątpliwości co do wyboru myjni samochodowej w Mysłowicach. Myjnia samochodowa czyli miejsce gdzie nasz brudny samochód ma przejść metamorfozę – czyli poprzez mycie samochodu z zewnątrz i sprzątanie samochodu wewnątrz zrobić rewolucję. Na myjniach samochodowych, nie tylko w Mysłowicach, wykonywane są także takie usługi jak pranie tapicerki samochodowej metodą parową i/lub ekstrakcyjną, polerowanie lakieru i korektę lakieru, mycie podwozia, woskowanie i powłoki hydrofobowe, mycie szyb, aplikacja powłok zabezpieczających tytanowych i ceramicznych, czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej, przygotowanie samochodu do sprzedaży. Wachlarz usług zależy od prestiżu myjni i pojęcia o detailingu samochodowym. W „Prestige Garage Salon auto detailingu i myjnia samochodowa” proponujemy wszystkie te usługi detailingowe na niezmiennym najwyższym poziomie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze myjni samochodowej w Mysłowicach?

Podstawową sprawą na myjniach samochodowych, nie tylko w Mysłowicach jest to, jaką wodą są spłukiwane samochody i jaka chemia jest używana do ich mycia. Każda myjnia samochodowa jak i Salon Auto Detailingu, Car Spa, Studio kosmetyki samochodowej czy w innych miejscach gdzie myje się samochody, powinna być woda miękka (w Prestige Garage mamy to!) to znaczy, woda bez substancji mineralnych które mogą osadzać się na powłoce lakierniczej, szczególnie podczas bardzo słonecznych dni. Nie każda myjnia, nie każdy salon auto detailingu, car spa itd. posiada odpowiednie stacje do odstania wody, filtry na bazie soli czy urządzenia do wytwarzania procesu odwróconej osmozy.

Myjnia samochodowa Mysłowice – co jest używane na niej do mycia?

Kolejnym ważnym punktem jest jaką chemia stosowana jest do mycia ręcznego samochodu. Chemia nie powinna przekraczać wysokiego PH zasadowego i kwaśnego. Na znacznej większości myjni ręcznych i bezdotykowych stosowana jest chemia mocno zasadowa i/lub kwaśna, która mocno degraduje powierzchnie powłoki lakierniczej. Chemia ta bardzo dobrze „myje” samochód ale dzieje się to kosztem powłoki lakierniczej. Mocna chemia delikatnie rozpuszczę brud ale i lakier bezbarwny. Powłoka ta staje się coraz słabsza i cieńsza dzięki czemu szybciej się rysuje, staje się matowa i traci swój połysk, łatwiej powstają wżery (przez ptasie kupy, sól drogowa, soki z drzew). Dla osób ceniących sobie wysoką jakość mycia i myjni to zdecydowanie odradzamy takie miejsca. W „Prestige Garage Salon Auto Detailingu i Myjnia samochodowa” stosujemy kosmetyki samochodowe najwyższej klasy i od najlepszych producentów. Przekłada się to bezpośrednio na efekt końcowy wykonanej usługi i dodatkowe zabezpieczenie lakieru zamiast jego degradacji! Przy ręcznym myciu samochodu efekt jest sto razy lepszy od myjni bezdotykowej i sto razy bezpieczniejszy. Dlaczego? Chemia do mycia samochodów ma u nas odczyn obojętny, a dokładne ręczne mycie wysokiej jakości łapkami detailingowymi sprawia, że lakier pozostaje czysty i przede wszystkim bez zarysowań. Podobna sprawa jest z łapkami do mycia karoserii. Łapki najlepiej z włosiem z merynosa lub inne bardzo delikatne – najlepiej sprawdzają się przy myciu samochodu metodą na dwa wiadra.

Metoda mycia samochodu na „dwa wiadra” – Mysłowice, gdzie znajdę taką myjnię?

Metoda na dwa wiadra czyli „grid guard” bezpieczne mycie z separatorami. Dobrze i bezpiecznie umyć samochód można tylko wtedy kiedy myje samochód w ten właśnie sposób. Aby to dobrze wykonać należyy do dwóch wiader nalać ciepłej wody, wsadzić na dno separatory aby piasek i brud z dołu wiadra nie był zaciągany do mycia. Do jednego wiadra wlewamy odpowiedni szampon, a do drugiego ciepłą wodę. Jest to najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda mycia. W Prestige Garage stosujemy mycie na trzy wiadra, ponieważ posiadamy specjalną chemię do mycia samochodów z powłokami ceramicznymi i tytanowymi. Przykładanie uwagi do detali w naszym salonie auto detailingu Prestige Garage sprawia, że nikt tak jak my nie zadba o Twój samochód. Najważniejsze jest to aby kochać to co się robi i dlatego do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie z największym pietyzmem – niezależnie czy zamówisz u nas mycie podstawowe samochodu czy aplikację powłoki ceramicznej. Zdecydowanie sprawdź naszą myjnie ręczną w Jaworznie. Prestige Garage to najwyższej jakości myjnia samochodowa ręczna i salon auto detailingu. Reasumując: jeśli szukasz najlepszej myjni w Mysłowicach to najpierw sprawdź nas – Prestige Garage Salon Auto Detailingu i Myjnia Samochodowa w Jaworznie!

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych