Image

Polerowanie samochodu – diabeł tkwi w szczegółach

Błyszczący lakier i brak zarysowań to stan pożądany dla każdego samochodu. Niestety bardzo często pomimo dbania, w sposób niezależny od nas powstają rysy i otarcia, które obniżają walory wizualne samochodu. Lakier jest bowiem jedną z najbardziej narażonych na uszkodzenia struktur. Matowieje z czasem, blaknie od słońca i uszkodzony może zostać w każdej chwili na parkingu. Czy to zatem argument za tym, aby zaprzestać troski o lakier? Zdecydowanie nie. Trzeba zwrócić swoją uwagę w stronę kompleksowego polerowania samochodu.

Czytaj więcej

Podstawa działania – ocenimy stan Twojego lakieru

W pierwszej kolejności dokonamy oględzin pojazd i określimy stan lakieru. Zdarza się, że kierowcy, którzy nie ulegli żadnej stłuczce, ani nie zostali zarysowani uważają, że lakier nie wymaga polerowania. Nic bardziej mylnego. Niestety jest to struktura, która się zużywa. Nawet drobne rysy prowadzą do matowienia powierzchni lakieru i w efekcie do obniżenia walorów wizualnych, oraz zmniejszenia odporności na światło czy odpryski spowodowane osiadaniem much na autostradzie.

Podejmiemy określone działania – m. in. usuwanie rys z lakieru

W zależności od Państwa oczekiwań i stanu lakieru, przygotujemy kompleksową ofertę, która pozwoli uzyskać pożądane efekty. Polerowanie lakieru czy usuwanie rys z lakieru to usługi, które mogą być dostosowane do Państwa oczekiwań i personalizowane. Oprócz tego w naszej ofercie znaleźć można:

  • Klasyczne polerowanie lakieru,
  • Usuwanie głębokich zadrapań,
  • Woskowanie wypolerowanej powierzchni,
  • Aplikacja ceramiki, zabezpieczającej na okres kilku lat.

Polerowanie samochodu –
jak przebiega proces?

Polerowanie samochodu to wieloetapowy proces, który pozwoli przywrócić pożądany stan lakieru. W Prestige Garage działamy według sprawdzonych protokołów, które zakładają:
Czytaj więcej

Odpowiemy na Twoje pytania

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub potrzebujesz porady? Zapraszamy do kontaktu!