Białe BMW serii 4 lewy bok
BMW serii 4 w wersji M!
Kolejna seria 4 i kolejne wyzwanie przed ekipą Prestige Garage. Tym razem w kolorze bieli alpejskiej, czyli lakierze wymagającym szczególnej uwagi i opieki. W naszym salonie autodetailingu zwracamy uwagę na kolor samochodu i indywidualnie dobieramy odpowiednie preparaty, aby końcowy efekt był jak najlepszy.

WYKONANE usługi

  • mycie detailingowe
  • detailing felg
  • aplikacja wosku Premium
  • dekontaminacja lakieru

Czyszcząc to przepiękne coupé, dokonaliśmy obserwacji i doszliśmy do ciekawych wniosków:
Dostęp do drugiego rzędu siedzeń jest wyjątkowo łatwy – nadwozie Serii 4 posiada dwoje drzwi, jednak są one tak ogromne, że wsiadanie do tyłu przebiega w wygodny i ergonomiczny sposób. Doceniliśmy to podczas odkurzania tylnej części podłogi.
Kabina pasażerska jest nadzwyczaj przestronna, a we wnętrzu czuć “niemiecką precyzję” – Seria 4 to bardzo przemyślane coupé, gdzie walory praktyczne połączono z estetyką. Efekt? Zarówno kierowca jak i pasażerowie nie powinni narzekać na niewygodę, a siedząc w “czwórce” jesteśmy otaczani przez materiały z “wyższej półki” co zdecydowanie przekłada się na duży plus.
M-pakiet a M4 to jak niebo a ziemia – absolutnie nie wyśmiewamy fabrycznego pakietu sportowego BMW, ale po uruchomieniu silnika wiemy, że jednak to tylko efekty wizualne. Za to kultura pracy oszczędnego silnika bardzo pozytywnie zaskakuje