Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Elektryfikacja pełną parą – Opel Vivaro-e

Elektryfikacja pełną parą – Opel Vivaro-e

Elektryczne dostawczaki to jedne z tych eko-samochodów, których zakup obecnie ma największy sens. I nie chodzi wcale o klientów indywidualnych, ale o firmy, które decydują się na takie rozwiązanie. Przykładowo w przeciętnej firmie kurierskiej stacjonującej w dużym mieście, samochód z przesyłkami pokonuje ok. 100 – 180 km. O stratach jakie generuje samochód spalinowy nie trzeba dużo mówić. Elektryk wydaje się zatem wręcz idelany do takiej pracy.Nie ukrywajmy, że samochody dostawcze wymagają poświęcenia przez nas dużej ilości czasu nim z Prestige Garage wyjadą idealnie czyste. Nie znaczy to jednak że nie lubimy takich pojazdów! Wręcz przeciwnie – nasz salon autodetailingu nie zajmuje się tylko osobówkami, ale również takimi dostawczakami jak właśnie opisywane tutaj elektryczne Vivaro.

EKO DOSTAWY JUŻ NIEDŁUGO
Opel właśnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom niektórych klientów, których niekoniecznie przekonał elektryczny Crafter od Volkswagena i tak oto prezentuje zelektryfikowaną wersję dostawczego Vivaro, od teraz zwanego “Vivaro-e”.

Przy tego typu samochodach wygląd zewnętrzny, czy komfort nie mają tak wielkiego znaczenia jak maksymalna ładowność lub oszczędność. Akurat dwie pierwsze cechy są spełnione całkiem przyzwoicie – Vivaro ma bardzo designerskie kształty jak na dostawczaka, a ważną informacją jest to, że niezależnie czy mamy do czynienia z wersją spalinową czy elektryczną – wygląd pozostaje bez zmian.

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych