Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Fiat 125p całość

Fiat 125p – PRL-owska pomarańczka

Prestige garage to nie tylko najnowsze i najdroższe samochody, ale również klasyki, które darzymy szczególną opieką. Wykonywanie usług detailingowych na takich pojazdach wymaga od nas jeszcze większego skupienia i wysiłku, aby zadowolić dumnego właściciela. Tym razem przedstawiamy Wam Fiata 125p, czyli polską legendę, zaraz po “maluchu”.

WYKONANE usługi

  • mycie detailingowe
  • detailing felg
  • aplikacja wosku Premium
  • dekontaminacja lakieru

W dniu powstania tego tekstu mija 52 rocznica rozpoczęcia produkcji tego auta (28.11.1967). “Duży Fiat” zyskał uznanie polskich rodzin w latach 1967 – 1991. Tak – kiedyś produkowano samochody przez 24 lata, teraz ciężko o tym pomyśleć. Był droższy od 126p, ale oferował dużo więcej: czworo drzwi, duży bagażnik, a do tego sporo miejsca w środku. Dlatego znalazł się w rękach nie tylko polskich rodzin, ale zyskał popularność również w tak odległych krajach jak Chiny czy Egipt. Łącznie wyprodukowano prawie 1,5 mln sztuk.

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych