Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Honda Civi X Type-R najgorętszy hot hatche

Honda Civic X Type-R – najgorętszy hot hatche

Przez nasz salon autodetailingu przewinęło się już bardzo wiele hot-hatch’y, jednak to Honda Civic Type-R stała się chyba naszym numerem jeden. Na samochód została naniesiona powłoka tytanowa CS-II, na szybę czołową – ceramika, oraz zostały zabezpieczone felgi. Lepszej ochrony nie można sobie wyobrazić!

WYKONANE usługi

  • mycie detailingowe
  • detailing felg
  • aplikacja powłoki Tytanowej od CS-II
  • aplikacja powłoki ceramicznej na szybę przednią oraz felgi

Civic Type-R uwiódł nas nie tylko zadziornym wyglądem, ale i swoimi danymi technicznymi: 320 KM i 400 Nm to wyjątkowo dobre parametry. Przekłada się to na przyspieszenie 0 – 100 w ciągu 5,7 sekundy, a prędkość maksymalna to aż 270 km/h. Warto wspomnieć, że napęd przekazywany jest za pomocą 6 biegowej manualnej skrzyni biegów. Klasyczna przekładnia to niewątpliwie ogromna zaleta – w końcu coraz ciężej kupić nowy samochód o takiej mocy z ręczną skrzynią.

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych