Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Czarny Mercedes-Benz GLE

Mercedes-Benz GLE – limuzyna w wersji SUV

Popremierowy, najnowszy model Mercedesa przyjechał do nas wprost z salonu na pełne zabezpieczenie lakieru 5-cio letnią powłoką ceramiczną, ochronę felg, szyb oraz wnętrza. Taki zabieg jest szczególnie polecany dla nowych samochodów, gdyż przedłużają salonowy stan pojazdu na lata. Kolejnym powodem przemawiającym za zastosowaniem pełnej ochrony jest zbliżający się sezon zimowy, a co za tym idzie, auto eksponowane będzie na niekorzystne czynniki atmosferyczne i chemiczne, co dodatkowo osłabia powierzchnie pojazdu. Dzięki ceramicznym powłokom nasz Klient nie będzie musiał się o to martwić.

WYKONANE usługi

  • Zabezpieczenie tapicerki skórzanej powłoką Gyeon Leather Shield
  • Zabezpieczenie lakieru 5-letnia powłoką Fireball Silla
  • Zabezpieczenie felg powłoką Fireball Talon
  • Zabezpieczenie plastików wewnątrz powłoką Gyeon Preserve

Produkowany od roku 2015, średniej wielkości luksusowy SUV (segment I), który w ofercie marki stał się następcą Klasy M. Mercedes GLE nie jest jednakże całkowicie nową konstrukcją, lecz jedynie zmodernizowaną wersją Klasy M III generacji.

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych