Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Nissan Leaf lewy bok

Nissan Leaf – elektrykiem wśród ludzi

Nissan Leaf – elektrykiem wśród ludzi Fala elektryków powoli dosięga też Polskę. Doskonale widzimy to w Prestige Garage, gdyż do naszego salonu autodetailingu przybywa coraz więcej aut z takim napędem. Jednym z ważniejszych aut elektrycznych na europejskim rynku jest zdecydowanie Nissan Leaf. Trafił on również do nas, więc wręcz trzeba było o nim napisać.

Leaf jest najchętniej wybieranym przez europejczyków elektrykiem. Nic dziwnego – wygląda jak zwykły kompakt, oferuje sporo miejsca, co tworzy z niego coś więcej niż tylko drogi, gadżeciarski samochód miejski.

Na zdjęciu widzimy drugą generację tego modelu, która z zewnątrz prezentuje się zdecydowanie lepiej od swojego poprzednika. Do napędu zastosowano silnik elektryczny o mocy 150 KM, napędzający przednią oś, co w praktyce bardzo dobrze przekłada się na osiągi – od 0 do 100 km/h Leaf II przyspiesza w 7,6 s. Baterie mają pojemność 40 kWh i pozwalają na przejechanie ok. 270 km.

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych