Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Range Rover Vogue prawy bok

Range Rover Vogue – luksusowo w teren

Tego Range Rover’a mieliśmy przyjemność gościć ostatnio w Prestige Garage. Po wykonaniu przy nim usług, które były zaplanowane, uznaliśmy, że należy mu się również sesja w zacnym towarzystwie. To konkurent takich modeli jak Audi Q7, czy Mercedes GLS, a jednak na ulicy wyróżnia się znacznie bardziej. Po pierwsze jest znacznie bardziej niszowy od niemieckich rywali, a przy tym zalatuje “brytyjską arystokracją”. Nic dziwnego, że Range został nawet ulubionym samochodem brytyjskiej królowej. Gama silnikowa obejmuje benzyny, diesle a nawet jedną hybrydę. Mocowo od 258 KM (diesel) aż do potężnego 550 konnego V8 (benzyna).

WYKONANE usługi

  • mycie detailingowe
  • niwelowanie zarysowań na lakierze
  • aplikacja wosku Premium
  • czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzane

Range Rover III został zaprezentowany po raz pierwszy w 2001 roku.

Na początku napęd stanowiły silniki: benzynowy V8 4.4 (4398 cm³) o mocy 286 KM (210 kW) oraz diesel R6 o pojemności 2,9 l (2926 cm³) i mocy 177 KM (130 kW). Obie jednostki to konstrukcje BMW. Standardowo zastosowano zawieszenie niezależne na wszystkie koła, pneumatyczne, regulowane na wysokość. Konstrukcja po raz pierwszy z nadwoziem samonośnym (pozbawionym ramy) oznacza, że ten pojazd zaliczany jest to klasy SUV, czyli jest to samochód sportowo-użytkowy, który nie jest już pełnowartościowym autem terenowym.

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych