Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Czerwony Renault Kadjar całość

Renault Kadjar

Właściciel tego samochodu będzie mógł cieszyć się doskonałym zabezpieczeniem lakieru i jego blaskiem przez co najmniej 2 lata, dzięki ceramicznej powłoce Gyeon Dura Bead. Powłoka posiada super-hydrofobowe właściwości, dzięki czemu konieczność czyszczenia pojazdu nie będzie aż tak częsta. Posiadając samochód w tak pięknej, intensywnej czerwieni, warto zadbać o jego estetyczny wygląd i bezpieczeństwo na długi czas.

WYKONANE usługi

  • mycie detailingowe
  • detailing felg
  • Zabezpieczenie lakieru GYEON DURA BEAD

Produkowany od roku 2015, kompaktowy crossover SUV (segment I). W gamie aut francuskiej marki Renault Kadjar znalazł miejsce pomiędzy modelami Captur i Koleos (którego ostatecznie ma na rynku europejskim zastąpić). Pod względem stylistycznym Renault Kadjar bazuje na części rozwiązań użytych wcześniej w prototypach o nazwach Kwid Concept oraz DeZir. Model jest także reakcją na sukces Nissana Qashqaia, z którym zresztą jest technicznie dość mocno powiązany.

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych