Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Czarne Volvo XC 60

Volvo XC 60 – do miasta z elegancją

Mimo, że od dwóch lat na rynku dostępna jest już druga generacja XC60, to zdecydowanie tej pierwszej nie można odmówić świeżego wyglądu. Nie można też zaprzeczyć, że spore rozmiary tego auta niosą za sobą wiele korzyści. Mieliśmy okazję dokładnie obejrzeć Volvo XC60 w naszym salonie autodetailingu, wykonując na nim również szereg kompleksowych usług.

WYKONANE usługi

  • „One step” jednoetapowa korekta lakieru
  • aplikacja powłoki ceramicznej Gyeon
  • czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej
  • aplikacja niewidzialnej wycieraczki

Volvo od lat stawia na bezpieczeństwo w swoich samochodach. XC60 I generacji pod wieloma względami było bardzo nowatorskie, a przede wszystkim przyjazne zarówno kierowcy jak i pasażerom, ale również pieszym.

Model ze zdjęcia to wersja po liftingu, produkowana od 2013 do 2017 roku. Gama silnikowa przyprawia o zawrót głowy: Mamy do wyboru aż 17 jednostek silnikowych! (7 diesli i 10 benzyniaków) Moc: od 136 do 306 KM.

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych