Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Volvo XC90 - Kolos ze Szwecji

Volvo XC90 – kolos ze Szwecji

W Prestige Garage gościliśmy niedawno największego w gamie Volvo SUV-a, czyli XC90. Trzeba przyznać, że dopiero po wjechaniu tym autem do naszej myjni odczuliśmy jego prawdziwe gabaryty. Co najważniejsze – samochód był fabrycznie nowy.

WYKONANE usługi

  • mycie detailingowe
  • detailing felg
  • aplikacja powłoki ceramicznej
  • zabezpieczenie tapicerki skórzanej

Naszym zadaniem było zabezpieczyć świeży lakier powłoką ceramiczną, przez co całe nadwozie zyska nie tylko trwałą ochronę, ale również świeżość i blask przez długi czas użytkowania.

Historia XC90 jest bardzo ciekawa. Pierwsza generacja tego SUV-a była produkowana aż przez 12 lat! Nie była zbyt urodziwa, ale na rynku przyjęła się wyjątkowo dobrze. Nic więc dziwnego, że produkcja trwała przez ponad dekadę. W 2014 roku świat ujrzał drugą generację XC90, która zapoczątkowała powiew świeżości w koncernie Volvo.

Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych