Play icon Used as Play icon for video card Star icon Used as Star icon for testimonials Chevron right icon Used as Chevron right icon for services Empty Star icon Used as Empty Star icon for testimonials Half Star icon Used as Half Star icon for testimonials
Mercedes Benz GLC tył

Renowacja lakieru Jaworzno

Renowacja lakieru to idealne rozwiązania dla wszystkich samochodów, które straciły swój dawny blask i kolor. Samochody tracą wyraz zazwyczaj na skutek korzystania z myjni automatycznych, szczotek przy myjniach bezdotykowych czy niepoprawnego procesu mycia lakieru. Lakier matowieje od słońca i niewłaściwej impregnacji. Proces ten można oczywiście odwrócić – podejmując przemyślane działania, wśród, których prym wiedzie renowacja lakieru Jaworzno.
Sprawdź cennik

RENOWACJA LAKIERU CHRZANÓW – RODZAJE DZIAŁAŃ I MOŻLIWOŚCI

Największą zaletą renowacji jest spektakularny, widoczny gołym okiem efekt. Nasi specjaliści zajmą się Państwa samochodem w sposób kompleksowy. W pierwszej kolejności usuną zarysowania i zmatowienia lakieru, a następnie odtworzą jego oryginalny kolor. Działania te mogą być podejmowane niezależnie od grubości lakieru, ponieważ ilość ścieranej warstwy jest znikoma. Usługa nie wiąże się z utratą gwarancji, co jest ważne w przypadku samochodów stosunkowo nowych. To co ważne w przypadku decyzji o renowacji to bezpieczeństwo usługi i gwarancja trwałego efektu.

NASZA OFERTA – RENOWACJA LAKIERU MYSŁOWICE

Spośród wielu dostępnych na rynku propozycji, w naszej ofercie znajdą Państwo możliwość dostosowania usługi do indywidualnych potrzeb. W tym celu stworzyliśmy pakiety, które przybliżą Państwu charakterystykę wykonywanych przez nas prac. Nalezą do nich:

  • Jednoetapowa korekta lakieru – zawierają w sobie mycie Prestige, polerowanie lakieru i dekontaminacje (przeznaczone do seg. A, B, C, D, E, F, SUV/VAN),
  • Wieloetapowa korekta lakieru – w jej skład wchodzi mycie Prestige, dekontaminacja i wieloetapowe mycia lakieru (przeznaczone do seg. A, B, C, D, E, F, SUV/VAN),
  • Zaprawki lakiernicze – drobne korekty związane z myciem elementu i nakładaniem lakieru (przeznaczone do seg. A, B, C, D, E, F, SUV/VAN).

Zachęcamy do kontaktu z nami – telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przybliżmy Państwu proces, wraz z możliwymi do uzyskania efektami.

Korekta lakieru Sosnowiec - mercedes
Zadzwoń teraz Ikona telefonu
0

Aplikacji powłok ceramicznych

0

Wypolerowanych samochodów

0

Wypranych wnętrza samochodów

0

Umytych samochodów

0

Zregenerowanych lamp samochodowych