Mercedes Benz GLC tył
Renowacja lakieru Jaworzno
Renowacja lakieru to idealne rozwiązania dla wszystkich samochodów, które straciły swój dawny blask i kolor. Samochody tracą wyraz zazwyczaj na skutek korzystania z myjni automatycznych, szczotek przy myjniach bezdotykowych czy niepoprawnego procesu mycia lakieru. Lakier matowieje od słońca i niewłaściwej impregnacji. Proces ten można oczywiście odwrócić – podejmując przemyślane działania, wśród, których prym wiedzie renowacja lakieru Jaworzno.
Sprawdź cennik

RENOWACJA LAKIERU CHRZANÓW – RODZAJE DZIAŁAŃ I MOŻLIWOŚCI

Największą zaletą renowacji jest spektakularny, widoczny gołym okiem efekt. Nasi specjaliści zajmą się Państwa samochodem w sposób kompleksowy. W pierwszej kolejności usuną zarysowania i zmatowienia lakieru, a następnie odtworzą jego oryginalny kolor. Działania te mogą być podejmowane niezależnie od grubości lakieru, ponieważ ilość ścieranej warstwy jest znikoma. Usługa nie wiąże się z utratą gwarancji, co jest ważne w przypadku samochodów stosunkowo nowych. To co ważne w przypadku decyzji o renowacji to bezpieczeństwo usługi i gwarancja trwałego efektu.

NASZA OFERTA – RENOWACJA LAKIERU MYSŁOWICE

Spośród wielu dostępnych na rynku propozycji, w naszej ofercie znajdą Państwo możliwość dostosowania usługi do indywidualnych potrzeb. W tym celu stworzyliśmy pakiety, które przybliżą Państwu charakterystykę wykonywanych przez nas prac. Nalezą do nich:

  • Jednoetapowa korekta lakieru – zawierają w sobie mycie Prestige, polerowanie lakieru i dekontaminacje (przeznaczone do seg. A, B, C, D, E, F, SUV/VAN),
  • Wieloetapowa korekta lakieru – w jej skład wchodzi mycie Prestige, dekontaminacja i wieloetapowe mycia lakieru (przeznaczone do seg. A, B, C, D, E, F, SUV/VAN),
  • Zaprawki lakiernicze – drobne korekty związane z myciem elementu i nakładaniem lakieru (przeznaczone do seg. A, B, C, D, E, F, SUV/VAN).

Zachęcamy do kontaktu z nami – telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przybliżmy Państwu proces, wraz z możliwymi do uzyskania efektami.

Korekta lakieru Sosnowiec - mercedes