Ronawacja skóry samochodowej
Renowacja skóry samochodowej
Renowacja skóry samochodowej to zabieg, która pozwala przywrócić wnętrzu każdego samochodu pierwotny wygląd. Skórzane wnętrze od zawsze kojarzy się z luksusem i wygodą podczas jazdy. W celu utrzymania wysokiej jakości skóry, powinniśmy zastosować się do zaleceń producenta, dotyczących metod wydłużenia jej żywotności. Ze względu na częste użytkowanie jest ona narażona na tarcie i lekkie zadrapania. Zgodnie z informacjami producentów, tapicerka jasna powinna być czyszczona i impregnowana nawet co 2-3 miesiące, a tapicerka ciemna co 3-4 miesiące. Dzięki temu możliwe jest zachowania miękkości i naturalnego natłuszczenia, co pozwoli zapobiec pękaniu, przetarciom i utracie koloru.

RENOWACJA SKÓRY SAMOCHODOWEJ MYSŁOWICE – W JAKI SPOSÓB DZIAŁAMY?

Niestety jak każda struktura ulega zużyciu i już po kilku latach jazdy fotele nie są w najlepszym stanie. To naturalna kolej rzeczy, z którą można sobie poradzić decydując się na kompleksową renowację tapicerki.

  • W Prestige Garage wykonujemy kompleksową usługę, w skład której wchodzi:
  • Odkurzanie,
  • Czyszczenie tapicerki skórzanej,
  • Renowacja foteli samochodowych,
  • Impregnacja tapicerki skórzanej,

Szczególną uwagę poświęcamy renowacji fotelów samochodowych. Fotel w każdym samochodzie jest miejscem wyjątkowym, z którym jako kierowcy najbardziej się utożsamiamy. Zależy nam na całkowitej precyzji, która w efekcie przełoży się na komfort i wygodę jazdy.

Dzięki takiemu procesowi całe wnętrze zostanie odświeżone. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów dostępnych na rynku. Do swoich realizacji wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, polecane na całym świecie i gwarantujące wymierne efekty. Wyjeżdżając od nas, otrzymają Państwo kompleksowe zalecenia dotyczące sposobu impregnacji skóry, które warto zastosować dodatkowo nasz system CRM poprzez usługę SMS Care będziecie Państwo informowani o kolejnym terminie zalecanej impregnacji wraz z wygenerowanym rabatem na nasze usługi.